Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy legtöbbször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy legtöbbször átlagos, egyszerű külsejű férfiakat látni babakocsit tolni és nem kigyúrt, jóképű, divatos férfiakat?

Figyelt kérdés
Szóval gyakran látok babakocsit toló férfiakat és bizony a többség nem tartozik az álompasi kategóriába. Sok közülük alacsony, pocakos, kopaszodó, egyszerű ruhában. Ilyenkor arra gondolok, hogy itt mindig megy a panaszkodás, hogy a nőknek csak a modell külsejű álompasik jönnek be, de valahogy ezek a férfiak is találtak barátnőt, megházasodtak és még gyerekük is lett. Nem lehet, hogy arról van szó, hogy a nőknek egy idő után jobban kell egy visszafogottabb, megbízhatóbb pasi mint egy tipikus alfahím macsó, aki minden szabad percét a kondiban tölti és minden félretett pénzt elkölt kondibérletre, szolira, heti fodrászra, bevásárlókörutakra a Zarában stb. Rajtuk kiélik magukat és utána megállapodnak egy ilyen átlag pasi mellett.

2017. máj. 15. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Szakadok néhány hozzászóláson, szóval a kevésbé helyes csávók a béták, és ha ők tolnak egy babakocsit nagy valószínűséggel egy alfa csinálta fel az asszonyt, és az ő gyerekét tologatja, miközben az alfa tovább állt szórni a magjait... :DD


Ment a pluszt mert a levezetésen felröhögtem, de azért kétlem, hogy ez jellemző lenne a társadalomra :D

Biztos, hogy van erre is példa, de szerintem sokkal szűkebb körben.

Nekem is van egy ismerősöm, régi gyerekkori haver aki hát finoman szólva se néz ki jól. Nem kövér de nagyon korán kezdett kopaszodni, és nagyon előnytelen az arca is... Van felesége elvileg boldog amit kifele mutatnak... Asszony se egy topmodell, szóval nem hiszem hogy titokban alfákkal dugna. Valószínűleg egy alfa rá se nézne ha már itt tartunk :D

2017. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

A velem szemben lévő házban van pont 2 kisgyerekes.

az egyik apuka egy kétméteres gyúrós,aki este kidobóember,délután meg pénzbehajtó.

a külseje,2 méter ugye,ki van gyúrva,kopasz,szabadidő nadrág edzőcipő,bull terrier és terepjáró.

és így tolja a babakocsit.

a másik pali is fura.

az olyan 185 magas,római haja van,szálkás izmai,de nem az a puffadt,feszülős póló,vagy ing farmerrel,bőrkabát és ilyen maffiózónak öltözve tolja a babakocsit.

jah és ennek időnként van monoklija,meg horzsolások a homlokán,mert valami hobbi boxoló.

2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Több lehetőség van:

1. Kell a balek aki felneveli az alfa által megcsinált gyereket,mert az alfa szépen lelépett,a balek meg ki van éhezve a sunára,és belenyugszik.

AMúgy igen ez sajnos a tendencia.

Amit többen is írnak.

2. Ahogy 5-s is írta én is látom sok ilyet korosztályomban.

Az asszony dagadék,igénytelen,összefogott zsíros haj,csámpás járással,ruhái két fillért nem érnek.

A pali valami 120e nettós emberke lehet szintén elhízott,beszállnak a 20 éves Opelbe és mennek a Tescóba.

Tipikus életkép.

Na ők azok akik leadták az igényeiket pasikban,mert se egzisztenciában se külsőben nem tudnának megfogni egy vékony szexy nőt.

Plusz elcseszték az életüket a gyerek vállalással,inkább szakmailag kezdenének magukkal valamit.

De ahogy 5-ös írja aki úgymond többre vágyik és imád élni,nagykanállal majszolni az életet sőt 5 nagykanállal annak nem fér bele család.

Családot általában ha megfigyelitek korán hozzáteszem a szegény csóró emberek alapítanak,a tipikus életképpel amit leírtam,mivel a pasi se piacképes ezért családosdit játszik mert úgysem kellene a miss fitnesz lédiknek például.

Aki meg hedonista az építi a karrierjét,mivel a hedonista élethez rengeteg zsé kell,elmegy kondizni,vagy van egy fullos csaja és hűséges vagy csajozik ezerrel,de okosan él mert tudja,hogy ,,magas a rezsije saját magának is" nem fér bele pulya.

A béták általában azt hiszik sajátjuk a gyerek pedig nem,olvassátok el Sperma háború.

Általában ezek a nők is félrekacsintottak,aztán mástól estek teherbe,ez bizony így van,a béta meg szépen nevelheti más gyerekét.

2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Jézus ereje, mekkora mérhetetlen sötétség...
2017. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kedves kommentelők, akik itt azzal dobálóznak, hogy vajon a béták hány %-a nem a saját gyerekét neveli, az utánanézett hivatalos statisztikáknak is? Merthogy a hivatalos statisztika olyan 10-15% és még az sem biztos

[link]

2019. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sokszor leírtam hogy az incelek száma ahogy öregszenek (ők maguk meg a női mezőny velük párhuzamosan) úgy csökken drasztikusan mert a nem nagyszám pasi és a nem nagyszám nő is beismeri korlátait és egymásra találnak. Ami miatt én továbbra is hevesen vitatkozok gyk-n az az hogy szerintem nem csak az insta nők kosarazgatják ki az inceleket hanem azok az alsóbb polcos említett kategória tagjai is akikkel később mégis egy párt alkotnak. A kiélési időszakban (pl huszas éveik) ugyanis még él bennük a remény hogy "ha engem és/vagy a nálam nem különb barinőmet is megtisztelt egy patronnal Mr. Jópasi akkor később talán járni mitöbb családot alapítani is tudok egy ilyennel". Vagyis a nem jó csajok sokkal nagyobb fáziskéséssel fogják fel valós lehetőségeiket mint a nem jó pasasok mivel ők nőként nem incelek voltak hanem mézesmadzaggal ámítottak akik aztán koppantak
2023. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!