Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor nekem kellene vinnem sampont és egyéb cuccot?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 21:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Veletlenul megnyomtam a kuldes gombot es elfelejtettem a tovabbit leirni. Maris ide irom
2017. máj. 15. 21:17
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval, lehet, h egy nevetseges dolgot fogok felhozni amin valoszinu en is nevetnek, h "ilyen problema" de erdekelne, h ki mit gondol. Szoval, a parommal ugy szoktuk a hetveget tolteni, h egyik heten o van nalunk, masik heten pedig en naluk. Az utobbi 2 alkalommal amikor naluk voltam akkor pont ugy adodott, hajat kellett mosnom. Az elozo esetben is mar a samponjuk utolso cseppjeit hasznaltam fel, mostanra meg uj nem volt veve, mivel az anyukaja minden heten fodraszhoz jar es o ott mosatja meg a hajat a pasik pedig a sajat ferfi samponukkal. Termeszetesen nincs jogom szova tenni, h miert nincs sampon mert nem lakom ott, de ha a parom itt van nalunk, akkor sincs hiany ilyenekbol. Most akkor en vigyek magammal sampont hozzajuk? Nem lenne ciki? Igen, jobb esetben a paromnak "kellene" vennie de o elfelejtene ugyis :D Tudom, hulye kerdes, de megis... :)
2017. máj. 15. 21:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Viszel és kész.. Probléma megoldva.
2017. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél nyugodtan, na meg amikor még külön laktunk és pont elfogyott valami akkor egymásét használtuk. És még tetszett is neki a rózsa íllatú tusfűrdőm és azt mondta hogy "a tiéddel sokkal jobb illatom van!". Én is használtam az övét, nem zavart hogy férfi tusfűrdő mert a lényeg hogy tiszta vagyok.
2017. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami speciális (értsd: festett, töredezett, volumennövelő, etcetera) sampont használsz, és azt várod el, hogy a barátodnál is olyan legyen, akkor igen, neked kell vinned. Ha nincsen semmi ilyen flúgod, és jó bármilyen sampon egy hajmosás erejéig, akkor szerintem nyugodtan használhatod az övékét. Irod, hogy a barátod is nálatok a tiéteket használja.
2017. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Szereted te azt a fiút?
2017. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az a ciki, hogy az ő samponjukat használod el. Eddig is illett volna vinned, ha már ott mosod meg.
2017. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan, az a problémád h te adsz neki a saját samponodból de ő nem vesz neked mikor ott vagy náluk? Ne legyél már ennyire fillér b*szó. Veszel egyet, mivel nem ott laksz valószínűleg jó pár hónapig kibírja és ennyi.
2017. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A samponban, amit en "elhasznaltam" mar akkor is csak a legaljan volt valamennyi, mert oke azert itt - ott anyukaja otthon megmossa a hajat (csak ritka dolog), szoval nyugi, nem en hasznalom az egeszet😁 Ahogy irtam, pont úgy jött ki, h nálam fogyott el az a diónyi mennyiségű 😊 És csak egy ártatlan kerdes volt, nem sohersagbol tettem hozza, h mert nalunk van minden, es ezalltal azt varom el, h naluk is legyen. Elnezest a felreertesert :) Csak, h most szoljak, vagy inkabb vigyek :) Koszi a valaszokat!
2017. máj. 15. 21:51
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kellene vinned, nem egy idegentől kérsz szívességet ,hogy ott aludj hanem a párodról van szó.... Illene neki(k) kitenni. Viszont az is jó megoldás lehetne,hogy a párodét használd.Szerintem nincs abban semmi rossz. Tény hogy pár száz ftos tételről van szó, de nem veled van a probléma akkor sem, ennyi erővel rájuk is mondhatjuk ,hogy annyit se bírnak oda tenni.Lehet lepontozni, tudom ,hogy úgyis az lesz.De én neked adok teljesen igazat kérdező.
2017. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!