Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy ekkora vesztes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy ekkora vesztes?

Figyelt kérdés

Mindig úgy voltam vele, hogy a kapcsolatban lévő nő tabu. Pláne, ha el is van jegyezve vagy házas. Életem során nem egyszer jutottam olyan szituációba, hogy bizonyos nőket simán meg tudtam volna szerezni. Ott, a dolgok hevében egy éjszakára biztosan, de többször valószínűleg kapcsolatra is. Persze mind rossz kapcsolatban volt, én meg mennyire "tökéletes" voltam, minden vágyuk volt, hogy velem lehessenek. De azért a kapcsolatból nem léptek ki.


Én persze elutasítottam. Óriási akaraterőre volt szükség néhány esetben... De úgy voltam, hogy a lelkiismeretem nem engedné. Majd ha szakítasz, jeleztem mindig. Az ilyen esetek után persze rendre eltávolodtunk egymástól. Ők később szakítottak, összejöttek mással, stb.


Ez most többedszerre játszódott el. A lány meglehetett volna. Simán. Én azt mondtam, hogy majd ha szakít. Aztán összejött (vagyis nem, mert csak szexkapcsolat, a srác akarata szerint) mással, aztán szakított is a volt barátjával. Az a srác én is lehetnék. Én is dughatnám a jobbnál-jobb nőket, de nem. Mert a saját rohadt lelkiismeretem miatt egy vesztes vagyok. :(


Az ironikus, hogy minden nő lelkendezik, hogy "jaj, de jó, több ilyen férfi kéne", "annyira értékelem benned", aztán mégis elhúznak a következővel, aki szakítás előtt megfekteti őket. És ismétlem, én nem vagyok kapcsolatban, elvileg nem tőlem vették el őket.


2017. máj. 16. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És mi újság azokkal a csajokkal akiknek nem volt senkijük?

Nem mondod, hogy mindig olyan nővel sikerült csak összejönnöd aki már kapcsolatban volt?

2017. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Voltak kapcsolataim, persze. De a legtöbb "jó" (vonzó és értelmes) nő nem egyedülálló.
2017. máj. 16. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Add alább és nyertes leszel:)

Na de komolyra fordítva a szót keresgélj még. Ne sajnáld magad hanem keress magadnak egy vonzó független csajszit:)

2017. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másfél éve keresek. Eddig 3-0 a foglalt nők javára...
2017. máj. 16. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa k****a jo no az, aki meg a kapcsolata alatt valassza ki a kovetkezo pasit
2017. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég érdekes elképzeléseid vannak a jó és értelmes nőről...
2017. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha összejönne veled egy nő és miattad elválna, meg tudnál bízni benne vagy ott lenne a kisördög, hogy talán majd veled is megcsinálja?
2017. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ti hogy látjátok, de nekem az a meglátásom, hogy a nők többsége amúgy is így vált. Ha nem is megcsalással, a jelölt legtöbbször megvan már a szakításkor.

Ami persze undorító, de ez van.

2017. máj. 16. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez megint egy idióta általánosítás. A környezetemben sok férfi van, aki ki sem lép a házasságból, mert úgy kényelmes, hogy benne marad, de közben jó másokat is megdöngetni. Mégsem általánosítok, hogy minden férfi ilyen.
2017. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt ne a nők rovására írd, mert férfiak is előszeretettel csinálják.


Egyébként meg, kit érdekelne olyan ember, aki megcsalná minden akármi nélkül a párját, most őszintén?


Nekem is volt már vonzalmam az 5 év alatt, de nem lettem volna képes megcsalni a párom, pedig volt, hogy próbálkoztak.


Számomra- legyen akár férfi, akár nő- már itt egy nulla a szememben, ha ilyen szinten tiszteletlen a párjával, hogy nem szakít előbb, ha mással akar valamit...

26N

2017. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!