Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kiakadt, mert le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiakadt, mert le akarom magam fújatni barnára?

Figyelt kérdés

Fehér vagyok, nem barnulok. A leghalványabbra fújatnám, tavaly volt már, jól állt, max egy hétig marad meg. A pasim kiakadt, hogy micsoda hülyeség ez, én meg rá, mert ez nekem fontos, és az én testemet érinti a változás. Szerinte a testem közös, mivel ő nézi és szexel velem.


Szerintem egy zsarnok. arról nem is beszélve, hogy vett egy narancssárga lencsés napszemüveget, ami idiótán néz ki, mégis visszafogtam magam és megjelenek vele az utcán.


Kinek van igaza?


2017. máj. 17. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt, nem a tinikategória.
2017. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategóriába írtál. Írj a tini kategóriába.
2017. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is hülyeség, pont azért mert csak egy hétig van meg, nem tartós, de a te tested, a te döntésed. Az viszont elég érdekes, hogy a "tested közös", ez nettó baromság. Mondjuk az sem gyenge, hogy ettől szerinted ő zsarnok.
2017. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Mindkettőtöknek igaza van.


Neked jogodban áll lefújatni magad - mint kezdő paraszt a peronoszpórát is akár... Neki meg joga van nem nézni, vagy szexelni a testeddel.


(Ilyenkor azért kemény dolog komoly arcot vágni.)

2017. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek sincs igaza
2017. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg, hogy akkor az ő teste is közös, és egy bazi nagy rózsaszín csillámf...lámát akarsz tetoválni a hasára, mert neked úgy tetszene. Meg megmondhatod neki, hogy okádék a szemüvege, ezért szépen dobhatja is ki az első kukába, ha tovább túráztatja magát.


Én nem értem ezt a nagy barnaságmániát, de a te tested, a te döntésed.

2017. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jahh!

A csillámf...láma a potrohán télleg k. jó 5let! :)

2017. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemlitek egymást :)
2017. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök hülyeségen problémázik.

Szoliban sem tudsz lebarnulni?

Csak mert én biztosan nem fizetnék azért, hogy egyetlen egy hétig barna legyek. Túl kevés idő, utána megint hófehérke leszel.


A zsarnokra meg a napszemüvegre nem mondanék semmit, de a közös test sem semmi. Sziámi ikrek vagytok?


21/L

2017. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj napozni b+, vagy kapálni leköti a felesleges energiáidat, közben lebarnulsz.

Mi a fenének az a szar ha 1 hétig tart? Hetente fujatni fogod? Nem hinném.

Csak egy hisztis gyerek van, hogy de te akkor is befújatod magad..... Tessék fújasd ha ez a legfontosabb neked a világon, fontosabb a barátodnál, a kapcsolatotoknál....

2017. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!