Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kiakadt, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kiakadt, mikor azt mondtam, nem akarok szőrteleníteni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval először eljátszottam a szőrös nemi szerv gondolatával, mondta ne. Mondtam jó, marad szőrtelen, mivel a szőrös nemi szerv viszket, bele ragad a menstruációs vér, meg orálhoz, szexhez, stb., sokkal kívánatosabb a szőrtelen.

De azért nem tetszett, hogy nem hagyja magam eldönteni. Miattam akarok így dönteni, tőle függetlenül.


Aztán akkor jött a láb. Mondta nem akar szőrös lábakat. Azt hiszi, vastagon szőrös lennék, mondtam nekem gyenge a szőr a lábamon, nem sötét, és egyenesszálú.

Teljesen kiakadt a szőrös lábon, és mondott egy-két dolgot, hogy akkor ő mit tesz.

Legalább kért volna meg, azt reagáltam volna, leszedem a kedvéért, oké. De ez a kiakadása kiakaszt.

Nekünk nőknek jó a férfi természetes formájában, de ha meg szőrt le akar szedni valahonnan (nemi szerv, borotválkozás arcon), hát nem baj. Akkor a férfiaknak miért nem jó a nő természetesen, hogy mi döntsük el, mit akarunk szőrteleníteni?

Ha valaki meghagyja a lábait szőrösen, ufóként kezelik mind a nők, mind a férfiak.

Úgyis fogok szőrteleníteni a kedvéért meg hogy szép legyek, a lábamon, de szabad szellem vagyok, és ha egyszer nem szőrteleníteni támad kedvem, akor hadd éljem ki magam...

Egyébként epilápnibszoktam indent, karok, lábak, nemi terület, hónalj. És nem fáj egyik se, nem amiatt hagynám abba.


2016. jún. 4. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Te szabad szellem vagy a pasid nem az. Keress egy àpolatlan szakàllu extra vékony vagy épp extra vastag szemüveges több diplomàs szüz fiucskàt azt biztos nem zavarja...Aztàn a kommunàban eléltek. Én pasi vagyok, de ha honaljamban egy hetes szőr van màr szégyellem magam egy làny előtt, ott is 4-5naponta szedem,vilàgos a szőr a karomon de néha egy-két fekete megjelenik addig élt még észre nem veszem szedem is ki. Több baràtnőm is szóvà tette a seggem szőrösségét, azt igazi kaland szedni. Szóval én is kiakadnék.
2016. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Azt csinálsz a testeddel, amit akarsz. Annyit kellene a pároddal megbeszélned, hogy nem az ő bosszantása végett vetetted fel a dolgot, hanem azt próbáltad felé kommunikálni, hogy ezt te a saját elhatározásodból akarod, és nem más manipulálására, és neked amúgy is van ilyenre igényed, csak legyen tisztában azzal, hogy ezt te önmagad miatt teszed. Ezt nem sikerült jól kommunikálni felé, azért akadt ki.


Én magam részéről úgy vagyok vele, hogy a hónaljamat és a nemi szőrzetet szedem, mert úgy kényelmes és könnyebb tisztán tartani (különösen menstruáció idején, amit te is írtál), a lábam viszont megoszlik, mert a combomon egyáltalán nem látszik a szőrzet, pedig ott is nő, de ott világos, a térdtől lefelé viszont sötét, így én térdtől lefelé szedem.

2016. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Úgy látom, nagyon unatkozol, ezért igyekszel feszültséget generálni.

"amúgy is epillálnám, de ne mondja meg hogy epilláljam"

Ez nem szabadszelleműség, szimpla dac.

dönthetsz úgy, hogy ősdzsungelt hagysz a lábad közt, de ő is, hogy nem hajlandó szőrt nyalni.

Sok nőnek se jön be a férfi természetes formája. Pl a férjemtől is elvárom a szőrnyírást, arcon, hónaljon borotválkozik, a fanszőrét nyírja.

Nyilván, azt teszel amit akarsz, de ő is.

Akár kereshetsz olyat, akit nem zavar a hisz...szabad szellemed, és ő is olyat, aki szőrtelenít.

25n

2016. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Kicsit gyerekes hozzáállás ez a "csinálnám, de mivel ő azt akarja, már csak azért se" dolog, de ettől függetlenül valóban a te testedről van szó, és tényleg ne mondja meg neked, mit csinálsz vele. Igazából nem is értem, hogy a felnőtt párod miért van kiakadva azon, ha szőrös a lábad. Nem 5 éves, gondolom :D
2016. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Remélem a fejedet azért nem borotvod kopaszra, mert akkor aztán végképp nem lehetne eldönteni, hogy melyik feled melyik. :D
2016. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!


Próbáld ki szőrösen! Ha pedig a barátod elhagy, én is szívesen kielégítelek, így is, úgy is! :)

2016. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Én a helyedben azt csinálnám ,amit akarok. Ha szőrösen akarom lent..akkor úgy és kész. Majd megszokja. Ha meg nem...akkor miről beszélünk? Milyen kapcsolatról? Meg szeretetről? Semmilyenről.

Egyébként nekem is szőrös. Alapból nem vagyok dzsungel típus...és engem zavar a csupaszság. Nekem nem jön be. Én csak rövidre nyírom és kész. A férjemnek bejön a csupi..sokszor mondja is, milyen csinos lenne úgy...de tudja, hogy nekem nem jó, szóval nem vergődik rajta és elfogadta. Pont.

2016. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%

Huszonévesen nekem is volt egy ilyen dackorszakom, teljesen natúr maradtam mindenhol, mégis voltak udvarlóim, mai napig sem értem miért :D, pedig nyáron szoknya és strand része volt az életvitelemnek.


Aztán később beálltam persze a sorba, de csak módjával :)

2016. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként epilápnibszoktam indent, karok, lábak, nemi terület, hónalj


de most komolyan a kezedet minek ????

puncinál is elég alul és bikinivonalban

2016. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

a te dolgod. te tested. ez olyan, mintha megmondaná,hogy szöke és rövid hajad lehet.pedig te hosszú hajú barna vagy..

véleményét elmondhatja persze,de nem tilthatja meg mit csinálj, mit ne csinálj.

én is lány vagyok. a barátom szerettte volna,hogy a karomról is szedjem a szőrt. elmondtam neki,hogy engem nem zavar és nem fogok szenvedni gyantázással meg epillálással,amikor nekem nincs vele bajom. megértette és hagyta a témát.

2016. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!