Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elolvasta a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elolvasta a facebook üzeneteimet, és kiakadt, mert írt nekem kettő fiú is, de én mindkettőt visszautasítottam, normális?

Figyelt kérdés
Egyértelműen visszautasítottam őket, semmi rosszat nem csináltam, nem én kezdeményeztem. Ezért nem értem miért haragszik. Nem csaltam meg, nem írtam kellemetlen dolgokat, nem adtam okot hogy ffélreértsen bármit is. Most nekem kellene bocsánatért esedeznem? Azt hogy nem mondtam el, azért már kértem bocsánatot, de egyáltalán nem tartottam érdekesnek, fontosnak.

2015. szept. 23. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Eddig abban az illúzióban ringatta magát, hogy te nem kellenél senkinek, úgyhogy biztonságban vagy, nem kell semmit tennie a megtartásodért. Most kiderült, hogy mégis, és ez felháborítja. Birtokló, lelki sérült alak a barátod.
2015. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
95%

dehogy

a barátod sajna egy hülye

2015. szept. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A barátod pofára esett, mert más férfiaknak is kellenél. Úgy látszik féltékeny rád, mint a dög. Vajon mi lesz később?
2015. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ott a baj, hogy a barátod olvasgatja a TE üzeneteidet...

Egyetértek az előzőekkel, de kiegészíteném még annyival, hogy nem is bízik meg benned, nem is tisztel téged, így valószínűleg nem igazi szerelemről van itt szó... Vagy csak nagyon beteges alak. Valószínűleg neki van vaj a füle mögött, azért rád hárít...

2015. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy igazi gyökér! (Ha jól látom ez még nem volt :)
2015. szept. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell magyarázkodni szerintem. tényleg vannak fiúk akik gátlástalanul próbálnak udvarolni azoknak a lanyoknak,akik foglaltak. a baratod majd belatja később, hogy nem csináltál semmi rosszat. féltékeny tipus ezek szerint
2015. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

első körben jelszó csere

mert mi köze a te accuntodhoz mond ?

am meg valszeg olyat kapna h csak na ha belenézne !


(amugy ez valami nagyon idióta szokás h megadjuk egymásnak a jelszót simán vissza lehet élni vele, no és a magánszféra védelme ?)

2015. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 én meg szoktam adni, de csak akkor amikor épp begépeli, mert megjegyezni nem fogja. :)
2015. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ha egyszer zaklatód is lenne, vagy valaki megpróbálna megerőszakolni, tőle nem segítségre, hanem büntetésre számíthatnál.
2015. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!