Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon undorító általánosító cikket.


[link]


Most komolyan akinek 20 év felett nem volt párkapcsolata azt ovódás módjára tanítgatni kell és előtte kötelezően szakemberhez kell fordulnia? Komolyan, hogy lehet némely cikk író ennyire szűklátókörű, akinek semmilyen empátiája sincs? Annyi oka lehet annak, hogy valakinek nem volt x évesen párkapcsolata és attól hogy nem volt még ugyanolyan ember, mint bárki más csak mivel van ez az idióta, logikátlan felfogás, addig idegeskedik, feszeng szegény. Mikor fogják már felfogni azt az emberek, hogy ezt nem lehet korhoz kötni?


2017. máj. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig azon röhögök, hogy lehet, hogy egy nap 3 szűzzel találkoznak, és nem is gondolnák róluk.
2017. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez az oldal (mármint a gyk) rengeteg ilyen srácban frusztrációt okoz. Pont a hasonló férfitársaik csinálják ezt: elhiszik teljesen, amit ezen az oldalon gyűlölködnek, meg fröcsögnek a nőkről. Persze megoldást nem látnak itt, hiszen kényelmesebb sírdogálni, mint javítani :/

Szerintem a gykt nem kéne ezeknek a tapasztalatlan férfiaknak olvasniuk, mert nagyon ártalmas rájuk nézve.

Az én páromnak is én vagyok az első barátnője, 25 volt, amikor megismerkedünk és nem volt még szexuális tapaaztalata. Mégsem hátráltatta, vagy frusztrálta ez a dolog éa soha nem is volt ebből problémánk, a mai napig szeretem :)

Ne ilyen cikkeket, meg ezt az oldalt olvassátok srácok, ezektől csak szorongani fogtok.

Ha külső segítségre vam szükségetek, ne féljetek kérni (szülől, pszichológus stb.). Olvassatok önbizalomról szóló könyveket, a szeretetkimutatásról (Brian Tracy, Gary Chapman), hallgassatok előadásokat, mozduljatok ki. Menjetek előadásokra, társasjátékestekre, bármilyen programokra. Ne gubózzatok be otthon ilyen elkeserítő dolgolat olvasva.

22/L

2017. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már tudom, hogy nem szabad ilyeneket komolyan venni, de hogy a barátoddal nem volt semmilyen gond, nem kellett szakemberhez vinni és tanítgatni, több ilyen példát ismerek. Akkor miért élnek még ezek a szánalmas felfogások? Valaki megtudná nekem ezt mondani, logikus következtetéssel? Mert ez hiányzik az ilyen cikkekből a logikus következtetés, ehelyett ilyen felszínes általánosításokkal jönnek. Ha tehetném a legtöbb cikkírót, újságírót én úgy kirugatnám, mint a macskát szarni. Csak valódi értelmiségit alkalmaznék, akiknek van mély gondolatuk és nem az ilyen felszínes sallangok.
2017. máj. 17. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy emeletes baromság.

A vágyaink az ösztönből fakadnak. Az ösztönökkel manipulálni a legegyszerűbb. Mindent el lehet adni kiskutyával, gyerekkel és meztelen nővel.

Milyen bajod származik abból, ha nem tinédzserként dugsz? az hogy nem dugtál. De vajon dugni jobb-e, vagy szeretkezni? Szeretkezni, ahol a másik gyönyöre adja a boldogságot. S ezt nem mondják el, csak az ösztönök követésére sarkallnak. Milyen jó lesz, ha mindenki elveszíti az önuralmát.

Ezért kell mindenkinek mihamarabb masztizni, mindenkinek mindenkivel dugni, s majd akkor milyen jó lesz.

Ehhez kitaláljuk, hogy a házasság, a monogámia kora lejárt.

Utána meg sírunk, hogy sűrűn bas*ott hercegnők közül kellene kiválasztani azt, aki mellett ébredni kellene minden reggel.

Melyik az igazabb:

"Az aki szép, reggel is szép..." Charlie

vagy

"Az aki szép, reggel is szép,

Te csúnya vagy reggel, s nem zavart még..." Sziámi?


Ésszel élünk! :)


S jó tisztának, egyenesnek és őszintének lenni! :)

2017. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, a serdülőkor, meg a tapasztalatok, előtte szerelem...igen , ez igaz, de én továbbra is azt mondom, hogy tök mindegy, hogy 17, vagy 22 évesen törzénik meg...későbbi lehet, hogy még jobb is ( nyilván nem a 40)...no para!!
2017. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!