Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki őszintén meg meri mondani ismerkedésnél, hogy utál dolgozni?

Figyelt kérdés
És tudja hogy a munka nem az élet értelme,és ezt nyíltan bevallja ?
2017. máj. 17. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

Megint egy kérdés, ami állít...

A munka nem a te életed értelme, de másé még lehet. Fogadd el.

2017. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Rólam, mindenki tudja, aki kicsit is ismer. Ez miért lenne baj, hátrány? Nem az a lényeg, szeretsz, nem szeretsz, dolgozol, nem dolgozol, hanem, mennyi pénzt tudsz keresni.

Örök igazság, ha dolgozol, nincs időd pénzt keresni.

2017. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőnek teljes mértékben igaza van. Van, akinek a munka élete értelme. Az én párom tudja, hogy nem "szeretek" dolgozni, mivel az érdeklődési körömbe csupa olyan dolog tartozik, amikben hiába vagyok perfekt, nem fizetne érte senki. :D Ettől függetlenül persze dolgozom, de hivatásom nincs. Szerintem azért ezt ne az első randin nyögd be, mert azt fogják hinni, hogy arra hajtasz, hogy eltartsanak.
2017. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

El sem tudnám már képzelni az életem munka nélkül. Olyannyira, hogy van egy munkahelyem, és itthon ezen felül állatokat tartok, gazdálkodok. Ha 1 hétig nem megyek be dolgozni, mert olyan a beosztás, már vacakul érzem magam. Kell az az idő ahhoz, hogy megbecsüljem az itthon töltöttet.


Más részről viszont nem volt ez mindig így. Volt, hogy utáltam a munkámat, de az még más hely volt és nem volt otthon kikapcsolódás.

Amíg Bp.-en éltem az ottani élet szörnyű volt, de csak amiatt, mert az a munka -hiába értettem hozzá- nem volt álommeló.


Szerintem te sem konkrétan dolgozni utálsz, hanem még nem találtad meg azt a munkát, amit szeretsz csinálni.

Valóban nem az élet értelme, de nem hiszem, hogy heti 7/24-ben képes vagy bulizni, szeretkezni, lazulni, kikapcsolódni, élvezni a szabadságot.

Tudod, ha "munkanélküli vagy, nincs értéke a hétvégéknek sem".

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Miert ne mernem? Ne legyünk àlszentek! Csak az nem utàl dolgozni, akinek a munkàja egyben a hobbija is.Vagy aki annyira elhivatott.De làssuk be, belőlük van kevesebb.A többi hazudik,vagy birka.
2017. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem titkolom, habár nem ezzel indítok egy randin. A társkeresős reglapomon amúgy ki van írva a munkával kapcsolatban, hogy "valamiből meg kell élni". Nem szégyen ez, kár hogy a hobbijaimból nem tudnék megélni, másképp nem ezt írnám ki...
2017. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze én ezt mindig mondom is, csak kicsit másképp. A munka/teremtés/alkotás igenis az élet értelme. Az amit ma munka alatt értünk, az mások anyagi érdekeinek kiszolgálása, mert rávisz a megélhetési kényszer és/vagy a nagyobb fogyasztás/magasabb életszínvonal iránti vágy. Ezt a fajta munkát természetesen senki nem szereti. Ezzel nincs is semmi baj.

30/f

2017. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Most olyan munkám van, amit mások "alja melónak" tartanak, én mégis imádom, és látszik is rajtam. :D Volt viszont olyan munkám is, amit utáltam, ezt pedig nem csak a környezetemnek, hanem a munkáltatómnak is megmondtam. Fel is mondtam két hét után.


Akik pedig nem képezték magukat, hogy ne olyan munkájuk legyen, amit szívből gyűlölnek, azokat nem tudom sajnálni.

2017. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen szerencsém, hogy olyan munkát végzek, amit szeretek, mert egyébként egy lusta disznó vagyok. Bár tettem is azért, hogy jó, kényelmes munkám legyen, ha valami nem tetszett, mindig kerestem új lehetőségeket.
2017. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én imádom a munkámat és nem tudnék nélküle élni. Ehhez mit szólsz?
2017. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!