Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellar J. kérdése:

Hogyan kezeljem a nőket szexuális tárgyként?

Figyelt kérdés

Épp most szakítottak velem három év után, szóval most hideg és érzelem mentes leszek egy darabig.

Erről jut eszembe, mik a hideg viselkedés jellemzői?


2017. máj. 17. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális tárgyként? Na ne mond!


Vegyél egy guminőt!Azzal lehetsz kellően hideg és érzelemmentes, sőt, még szexuális tárgyként is kezelheted!

2017. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Keress prostit.
2017. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas, mikor valaki keménykedni akar, de kérdezget, hogy hogy kell azt.
2017. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bruhuhu...Massal is szakitanak tobb ev utan, dolgozd fel es hagyd a jegcsap szerepet masnak. Bar toleeeeem.... csak aztan ne csodalkozz, ha egy olyan lany int bucsut, aki akar a tarsad is lehetne orokre.
2017. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Eddig kedves és aranyos voltam, de nem jött be.

Igazából már leszarom, hogy ki akar akár örökké velem lenni. Egy dolog számít nekem most nagyon sokáig. Hogy megfelelő mennyiségben virítson a lóvé. Egyébként a kérdésre akarok választ kapni és nem kéretlen "jó" tanácsokat olvasni

2017. máj. 17. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jo dragam, akkor kemenykedj, de meg az igazi bunko parasztot is kirohogi az ertelmesebbje ezert , nem meg a egy jo fiut, aki csak probalkozik.

Hajra! Csinalj magadbol hulyet.

2017. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben szerezz be jó minőségű wd 40 turbokomol öklözőzsírt. Az olajbázisú nem jó. Furcsán cuppog. Vízbázisút vegyél.

30/f

2017. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 :)))))
2017. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

*rózsaszínt, mert az olajzöld visszataszító látványt kelt a meredező férfiasságon.

30/f

2017. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen idöszakom, de nem kellett megkerdeznem hozza senkit.


Annak ellenere, hogy haverjaim irigykedtek, hogy mindig szebbnel szebb lanyokkal vagyok, eletem egyik legrosszabb idöszaka volt! Ne akard ezt atelni. Minden nöben a feledest vagy azt kerestem, amit szerelmemben elveszitettem.


Annak ellenere, hogy mindegyikkel öszinte voltam es elmondtam nekik, hogy szenvedek es nyugtalan vagyok es alkalmatlan parkapcsolatra, majdnem mindig siras es csalodas volt a vege... ami engem teljesen hidegen hagyott, mert csakis sajat lelki banatommal voltam elfoglalva. Nem erdekelt az a lany, aki csak azert utazott 3 orat, hogy ujra lathasson es beszeljen velem egy esetleges közös jövöröl. Hogy megert es hajlando varni. Nem erdekelt az a lany sem, aki szörnyen rosszul lett az alkalom utani tablettatol, mert elfelejtettem szolni neki, hogy megtalaltam a hasznalt ovszert es ezek szerint megis voltam meg annyira jozan, hogy vedekezzünk es nem erdekelt az a lany sem, akinek annyira összetörtem a szivet, hogy meg a kontinenst is elhagyta. Tessek! Ezt csinald! Csak magaddal foglalkozz! Ne erdekeljen mas ember erzelme, mert tied a legfontosabb az egesz rohadt vilagon es meg soha senki nem elte at azt a fajdalmat, amit te most egy 3 eves kapcsolat utan! Az, hogy hideg es erzelemmentes leszel e, nem elhatarozas kerdese! Az, hogy emellett lesz e egyaltalan lehetöseged, szexualis kapcsolatokat letesiteni lanyokkal, az meg a kisugarzasodtol függ. Es az, hogy mennyire leszel önzö paraszt velük, az attol függ, hogy meg evek multan is szeretned e szegyenkezve lesütni a szemed, amikor talalkozol egy lannyal, akinek anno meg csak meg sem kerdezted a nevet, (de amugy sem emlekeznel mar ra) es tudod, hogy mig ö egy volt a sok közül, a te viselkedesed örökke bizalmatlanna tette a ferfiakkal szemben es te meg leromboltad az önbizalmat a sarga földig! Hajra! Ha valaha is ezö, emberi leny voltal, ez utol fog erni! Amikor ugy alakul, hogy mar nem vagy hideg es erzelemmentes. Aztan sok sikert ahhoz, hogy ujra megtanuld tisztelni es egyenrangu felkent kezelni a nöket, akivel oly könnyeden megtehettel barmit!

2017. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!