Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak még picit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak még picit a heréi is szőrösek. Elég kínos, de hogyan adjam a tudtára, hogy szörtelenítse le? Mert engem taszít.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

átüt a herezacskón a hereszőr? :O

amúgy meg mondjad meg neki, hogy te jobban szeretnéd, ha nem tarkítanák szőrszálak odalenn.

2010. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát szörös a nemi szerve körül, meg kicsit a heréi is azok, bár ott csak nagyon világos ször van, de engem zavar
2010. máj. 16. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
mindenkinek szőrösek a heréi..mármint akinek vannak és nem küzd hormonproblémákkal :D
2010. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
karcolj bele a fogaddal a zacsijába, és finom ránts ki egy szőrszálat a fogaddal úgy, hogy a szőrszálat a fogközödbe erősíted, utána mosolyogj rá és villantsd ki a szőrszálat, hátha leesik neki
2010. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

meghát borotválja Ő odalent... csak a heréit fél mert fél hogy megvágja magát.

Megbántani meg nem akarom, mert 1.szeretem 2.amikor én borostás vagyok odalent vagy picit hosszabb a ször, akkor Ő sem teszi szóvá, nem is zavarja.

2010. máj. 16. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Ne szopkodd a heréit és akkor nem fog zavarni...
2010. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Istenem, ezek a hatalmas problémák...
2010. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szép finoman mondd meg neki. Csak annyi, hogy neked kellemesebb lenne, ha ott is levágná és ne parázzon, nem vágja meg magát. Meg fogja érteni.
2010. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat:)
2010. máj. 16. 17:32
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
LOL, Meghalsz ha egy kicsit szőrős a pasid zacsija? Jó hogy nem mondod azt, hogy borotválja a lábát:) Elég nagy idióta lehetsz ha ez zavar.
2010. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!