Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted fontos hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted fontos hogy egy lány barátja megtudja védeni a barátnőjét? Akár verekedve.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát nemtom, ahol verekedni kell egy lány védelmében, az nem felnőtt párkapcsolatok kategória, hanem tini...


Én azt gondolom, felnőtt oldalról, hogy fontos, hogy a felek ki tudjanak állni a másikért, és ilyen formában védjék meg. Nemtől függetlenül. Természetesen ha valamilyen veszélyes helyzet van, akkor is fontos, hogy biztonságban érezhessem magam a párom mellett, de nem gondolom, hogy a verekedés megoldás.

2017. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De csak, ha olyan viccesen csinálja, mint Jackie Chan a korai filmjeiben. (Az a beteg kínai humor engem mindig megröhögtet, meg tud lepni)
2017. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, fontos, DE nem minden a verekedés és a konfliktus keresés. Erőszak csak erőszakot szül.

Tudni kell, hogy mikor hogyan viselkedjen az ember. És tudni kell azt is, hogy mikor hallgass és mikor szólalj meg!

2017. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kerülni kell az ilyen szitukat, de ha nem sikerült és futni sincs lehetőség akkor bizony vagy nyerni kell, vagy időt nyerni a lánynak.

30/f

2017. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,fontos.Bár ha lehet inkább máshogy próbáljuk megoldani a dolgokat ha odáig fajulnának a dolgok.
2017. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos.

Lehet, én nem éltem elég veszélyesen, de eddig az elmúlt 38 évben még nem volt olyan helyzet, ahol meg kellett volna védenie egy férfinak. Sőt, a férjem sem verekedett, mióta csak ismerem, és nem is érzem úgy, hogy szükséges lenne.

Nem a préri közepén élünk, ahol egymásnak ugranak a kanok, ha valaki csúnyán néz.

2017. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, hogy verekedjen, de hogy bizonyos helyzetben meg tudjon védeni, az igen. Ha pl. megtámad minket vki az utcán, és a pasi sikítozva rohan el, engem otthagyva, az nagyon illúzióromboló dolog. Nem verekednie kell, de akkor engem is mentsen, ne csak magát, mert valószínűleg ő az erősebb, nem én.

Illetve védjen meg, ha vmelyik rokona undorító módon viselkedik velem, vitában álljon mellém, ha nekem van igazam.

2017. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
illene, de a 20-as korosztályban biztos nincsenek ilyenek
2017. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Verekedve... minek? Ahhoz nem kell ő, én is meg tudom védeni így magam - sőt, előbb ütök, ha olyan van.


Ha meg tud védeni úgy, hogy kidumálja magát a szituból és így nem esik bajunk - respect, és elveszem férjül. Komolyan, nekem fontosabb az ész meg a penge gondolkodás, mint a fizikai erő.

2017. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nem a középkorban vagyunk. Bár sajnos az emberek elmeállapota nagyon arra a korra hajaz.
2017. nov. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!