Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen "jégkirálynő" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "jégkirálynő" típusú csajokat, hogyan lehet megpuhítani vagy milyen férfitípusnak valók?

Figyelt kérdés
A jegkiralyno alatt nem a bunkó, bekepzeltet ertem, hanem az ilyen rideg, túl komoly lányt, aki nem igazán villant a kulsejebol, viszont nagyon határozott személyiség.
2017. máj. 18. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Milyen csillagjegy? A szűz és a bak pont ilyen szokott lenni, és leginkább intelligenciával lehet elérni, hogy észrevegyen.
2017. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Olyan férfi kell nekik, aki úgy tud irányítani, hogy a csaj azt higgye, hogy valójában ő irányít...és persze az intelligens, magas, határozott, de nem bunkó férfiakat szeretik.
2017. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat.


1. Hihetetlen, hogy gyakorlatilag eltaláltad. :D Bak csillagjegyű, január elején született.


Fotóművész a csaj, meg szokott festeni.

2017. máj. 18. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Gondoltam hogy a kettő közül lesz valamelyik.

Elméletben a szűz viselkedése illik hozzá legjobban. Olvass utána hogy ők milyenek. Akkor megkapod a kérdésedre a választ.

2017. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők is emberek, szóval a legjobb, ha önmagadat adod.

Ha tetszel neki, akkor úgyis visszavesz a jégkirálynőségből, de csak neked.


21/L

2017. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Az ilyen p***csákat hagyni kell a francba, nem éri meg a fáradtságot.

Sose értettem, hogy az ilyen "nők" miért nem tudnak egy kis kedvességet magukra erőltetni. Még akkor sem, ha egy olyan udvarol nekik, aki amúgy bejön nekik.

2017. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 én meg azt nem értem, miért kellene a nőnek mindig, minden egyes vadidegen férfi felé kedvességet erőltetnie magára. Arról nem is beszélve, hogy remek táptalaj a félreértésekhez.
2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Házimacskának hívják a nekik való társat. Már amennyiben vágynak társra. Ha nem, úgy irreleváns.
2017. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

# 7

Látom értőn olvasni nem tudsz, sebaj.

Na akkor még egyszer, csak lassan, ne kapkodd el, olvasd ki egyenként a szavakat, aztán ismételd el magadban a mondatot, hátha eljut abba a kis csökevényes idegsejtcsomóba, amiből az agyadnak kellett volna kifejlődnie:

"Még akkor sem, ha egy olyan udvarol nekik, aki amúgy bejön nekik."


De amúgy ez még csak nem a férfiakról és nőkről szól, alapból MINDENKIVEL normálisan, kedvesen kéne viselkedni, nem pedig ilyen flegma gyökérként, ahogy ezek a nők viselkednek.

2017. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9. nagyon nem megy az erto olvasas neked.

A kedvesseg inkabb kozvetlen, barati viselkedes.

A szo amit keresel, az udvarias.

2017. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!