Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a saját korosztályomnál kezdeményezek (20-29), jégkirálynősködnek?

Figyelt kérdés

Amikor párról utólag tudomást szerzek, csak panaszkodnak, hogy miért nem folytattam, és tutyimutyi vagyok. Dehát kérem, aki nem mutat magából semmit, csak 1-2 szavas válaszokat is úgy kell kihúzni belőlük harapófogóval, vagy hogy véleményt formáljanak teljesen átlagos dolgokról, azzal miért is folytassam?


Érdekes módon, a férjezettek egyből levágják mi a szitu, és ők reagálnak érzelmekkel is a kezdeményezéseimre.


Talán én vagyok rosszkor, rossz helyen?



2016. jún. 25. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha férjezettekkel kezdesz, akkor biztos rossz helyen vagy
2016. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én is gyakran tapasztalom. Nem tudom én se, hogy ezek mit gondolnak, hogy nem kell kommunikálniuk. Pedig akár hiszik akár nem, egy beszélgetés is két emberen múlik. Sajnos a nők nagy részénél csak 30 fölött vagy ha már házasok/elváltak akkor ér be teljesen a komplett érzelmi intelligencia, tisztelet a kivételnek. Arra gondolok, hogy ők már tudják mit akarnak, tisztán látnak, nincsenek ezek a hülye fölösleges játszmák. Szerintem jól gondolod, csak te vagy rosszkor rossz helyen.
2016. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert nem csak te kezdeményezel náluk, hanem rajtad kívül még 2-3-8-19-27-52 vagy akár több 100 másik kanos férfi. Megtehetik hogy válogatnak és hát miért is ne tennék? Nekik elég csak hátradőlni és hagyni ,hogy udvaroljanak nekik, aztán jobb esetben választanak 1-et a sok közül, akivel összejönnek, rosszabb esetben meg senki nem jó nekik és egyedül maradnak aztán 30-40 évesen jönnek rá, hogy oda a fiatalságuk.
2016. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem aki érdekel, azzal kommunikálok, feltéve, ha nem vagyok éppen úgy lefáradva, hogy teljesen használhatatlan vagyok, és csak nézek ki a fejemből meg nyomkodom a gombokat. Tegnap este is így voltam, semmi kedvem nem volt másokkal beszélgetni, megjött ez a nagy meleg, leszívja az energiáimat, munkában is hajtás volt, végül csak néztem pár filmet és mentem aludni. Nem tudom, te milyen csajokat fogsz ki.
2016. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

- nincs elég pénzed

- nem nézel ki elég jól


Ha Brad Pitt állna előttük elhiheted, hogy egyik se lenne jégkirálynő.. úgy tüzelne mindegyik, hogy az összes óceánok vize nem lenne elég lehűteni őket.

2016. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjezettek azért lelkesebbek, mert az ő gondolataikra a férjük(aki jóesetben egyedül tart kapcsolatot velük) nem kíváncsi a a gondolataikra, így örülnek, ha valaki beszélget velük. A szinglik pedig annyi embernek mesélték el már mit gondolnak a világról, ami teljesen értékét vesztette az 50. ember után, hogy egyszerűen nincs kedvük és feleslegesnek érzik. Ezért kell különlegessé tenni a pillanatot számukra, szokatlan kérdésekkel, valódi érdeklődéssel.
2016. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a helyzet, mint amit az utolsó írt.

Annnyira unalmas egy nap 2-50x ugyanazokra a kérdésekre válaszolni. És, ha az emberlánya megmondja, hogy unalmas mert ma már 150x elmondtam, akkor még én vagyok a flegma picsä.

Meg amikor napi szinten kapsz random álló farkakról képeket.. Kinek van kedve teljesen kitárulkozni, miközben minden pillanatban számít egy péniszre a képernyőjén. Engem már a végén egyáltalán nem lepett meg, hogy miközben én bőszen kifejtettem a véleményem, alapjáraton egy tök jó témáról megjelent 1-2 állófaszos fotó a beszélgetés közepén. És ez egy kicsit szomorú.

Szóval a jégkirálynősködés már ennek szól. Szerintem.

Én fura mód a neten annyira nem csinálom, elég nyitott vagyok, meg közvetlen. De a való életben nálam nagyobb jégkirálynőt nem tudtok mutatni. Én így nem tudtam feldolgozni sok-sok nyomorék húzást, bántalmazást. Rengeteget őrlődtem rajta, hogy nem akarok jégkirálynő lenni. De már elfogadtam az életemet ebben a felállásban, magamévá tettem a gondolatot, hogy én is lehetek egy a sok millióból akik egyedül élik le az életüket.

De emellett bennem még él az a kép, hogy egy férfinak képesnek kell lennie legyőznie ezt az akadályt. Nyilván a való életben, és nem online platformon.

2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De emellett bennem még él az a kép, hogy egy férfinak képesnek kell lennie legyőznie ezt az akadályt."


Miért kéne?

Mi motiválná erre?

Miért küzdene egy olyan nőért, aki annyival se tiszteli meg, hogy legalább normálisan kommunikáljon vele?

2016. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!