Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek ki a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ernesto. kérdése:

Hogyan kerülhetek ki a barát zónából?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 4 éve ismertem meg és első látásra tudtam, hogy ő kell nekem.Rengeteget beszéltünk facen és rendszeresen találkozgattunk, ő kérte sokszor ,hogy menjünk el valahova.Flörtölgettünk stb. De semmi komoly nem történt. Nekem akkor úgy tűnt , hogy bejövök neki de sajnos nem mertem lépni 😞 Azóta eltelt 3 év neki több mint 1 éves kapcsolata van , nekem is voltak közbe lányok de valahogy őt nem tudtam elfelejteni.Közbe nagyon ritkán beszéltünk facen 1-2 sort, de amikor találkozunk buliba vagy az utcán mindig egymás nyakába ugrunk 😃 és hülyülünk beszélgetünk táncolunk. Legutóbb egy szülinapi bulin végigy együtt voltunk a barátjával( akivel egyébként jóba vagyok) alig beszélt. Én már máshol élek ritkán járok haza de mindig mondja ha arra járok ugorjak le hozzá és menjünk el valamerre. Mostanában újra felerősödött, hogy ő kell nekem más lány nem igazán érdekel. Tanácstalan vagyok mert a flörtölgetés most is ugyanúgy megy mint régen de a kapcsolatuk a nem szeretnék bele avatkozni viszont azt sem szivesen várnám ki amíg szakítanak. Szerintetek mit tudnék tenni ebben a helyzetben ? 20/f és ő is 20 éves

Bocsi ha túl hosszú de rövidebben nem tudtam megfogalmazni.



2017. máj. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Röviden: sehogy.
2017. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attol függ, hogy mit vagy hajlando felaldozni?


En egyszerüen es tisztan megmondanam neki, mit erzek iranta. Mondjuk, ennek a legjobb ideje akkor lett volna, amikor ugy kezdtel erezni. De sosincs kesö! Inkabb most lepd meg es ne varj! Te is tudni fogod, mi a helyzet es ö is! Ha meg ugyanugy erez, mint te (te is tudod, hogy kicsi ra az esely, de azert van), akkor kar lenne egyetlen napot is tovabb elni be nem teljesült vagyakkal, erzelmekkel.


Vedd szamitasba, hogy igy könnyeden elöfordulhat, hogy baratkent elveszited (ha egyaltalan valaha is tenyleg csak akkent tekintettel ra):


Igazabol, kivarni, mig szakit baratjaval semmivel sem növeli az eselyeidet. Ha nem ugy tekint rad, akkor sem fog. Söt, lehet, pont akkor lenne inkabb szüksege egy baratra, mint egy ujabb hodolora. Es akkor ugy erezne, a kapcsolatat es meg egy baratot is elveszitett, aki elarulta (durvan hangzik, de ezt majd töle kerdezd meg, miert nem tartja szep dolognak, hogy evekig baratkent bizott benned es te kivarsz egy olyan szitut, amikor lelkileg melyponton van, hogy ra mozdulj!)

2017. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megfogadom a tanácsod
2017. máj. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!