Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetek ki a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek ki a barát zónából?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal szeretnék összejönni, de csa barátként néz rám. Mindent meg tudunk beszélni, még a személyes dolgainkat is megosztjuk egymással, viszont én többet szeretnék tőle. Ezt ő tudja is, de csak barátkozni akart velem...Viszont amióta tudja mit érzek, annál jobban velem van mindig. Suliban egész nap...ha vásárolni akar valamit elhív hogy mennyek vele, aztán otthon meg kamozunk egymással...így elég fájdalmas nekem..talán csak kihasznál vagy amióta mondta hogy barátkozi szeretne csak azóta megbánta?
2013. nov. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszú rögös út, ami azzal kezdődik, hogy abbahagyod a vele való kommunikációt egy ideig... aztán át kell menni egy változáson és újra fel kell venni a kapcsolatot vele.
2013. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen. Csak arról van szó, h kihasználja a lány, h többet érzel iránta, és szeretné az egóját növelni, na meg az is jólesik neki, h játszik veled. A barátzónából kikerülni nem lehet, csak ha jobban néznél ki.
2013. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda hogy most szakíttot egy pasijával, sokáig együtt voltak viszont most mikor én elhívtam randira, aznap este megint pasija lett, de szerintem ez egy ilyen pót pasi hogy csak legyen mellette valaki.... Alig találkoznak, főleg így hogy állandóan velem van...Szerintetek ha várok egy kicsit hogy mégis hátha lép, de mégsem, megkockáztassam hogy rákérdezek megint?
2013. nov. 30. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez volt minden időnket együtt töltöttünk, igaz volt neki barátja, de amikor szakítottak akkor végig mellette voltam mert barátként kötelességemnek éreztem aztán úgy 2 hónap után nagyon komolyan összemelegedtünk már adódtak véletlen érintkezések bizonyos helyeken, szemeztünk és hirtelen azon kaptuk magunkat hogy csókolózunk. Utána bő 2 hétig nem is beszéltünk, nem is találkoztunk, majd amikor már nem bírtam tovább átmentem hozzá és bevallottam neki mit érzek, ő már régóta levette ezt a dolgot csak ő nem akart előre lépni mert azt hitte hogy direkt nem csinálom mert nem akarok hogy rámenjen a barátságunk, de bevallottam neki mindent és akkor összejöttünk. Nagyon jó kapcsolatunk még a mai napig is, már régen megszeretett engem még mielőtt összejött az exével de akkor meg én voltam foglalt. Szóval már javában ért a dolog de rájöttünk hogy mi egymásnak lettünk teremtve. Nem szerelemből ismerkedtünk egy egyszerű társaságba ismertem őt meg és akkor mondtuk hogy legyünk barátok, nem tetszett akkor nekem jó bejött külsőre de nekem akkor más lány tetszett így rá koncentráltam.
2013. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!