Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert blokkolt le facebookrol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert blokkolt le facebookrol? (21 lany)

Figyelt kérdés
Ezelott 2 evvel megismerkedtem egy szoke,kekszemu,borostas,jo alkatu fiuval,elso perctol vonzott fzikailag,es en is ot. Csakhogy o a baratom kollegaja volt. Pultos egy klubban. Hosszu ejszakai beszelgetesek utan osszejottunk az autoban,elol,hatul,mellette,oralis,ereztem hogy kivan es hogy szet tudna tepni csak a nezesevel,csodas volt,es o is kov beszelgetesunk alkalmaval azt mondta 26 eve alatt soha nem volt ilyenben resze es barmit megtenne hogy az ove legyek,legalabb 4szer keresett az elmult 2 evben de en elutasitottam mivel ugyanazzal a sraccal jarok (annak ellenere hogy 2 ev utan is beleremegek csak hogy belegondolok mit csi altunk,foleg hogy egy lakonegyedben elunk).Nehany honapja van baratnoje. Megboktem facebookon,kivancsi voltam vajon valaszol e,es leblokkolt.nagyon szeretnek legalabb beszelni vele..

2017. máj. 19. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4szer is keresett az elmúlt 2 évben? Ejha,hát nem vesztegette az idejét :D Amúgy ez milyen,hogy ha a pasi keres,neked barátod van,de neked ő álljon haptákban, hátha egyszer megbököd,mikor uncsi time van?
2017. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hajó már elment, valószínű arról is meglehet a véleménye, hogy a barátod mellett csináltad mindezt vele. Gondolom most van egy jó párkapcsolata, és boldog benne, hagyj neki békét, ne keresd.


26 N

2017. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csak én érzek hányingert ettől a kérdéstől?
2017. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten, mekkora egy gerinctelen, velejéig rohadt, minden f***sszal megvert k***rva vagy, és akkor még finoman fogalmaztam :D


Szerintem igyál meg egy korsó hypót, attól majd megvilágosodsz, és tudni fogod a választ.

2017. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!