Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjen ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjen ismerkedni egy 25+os nő? Úgy sem szólítják le sehol.

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#8

Úgy, hogy majd jön magától, ha jönnie kell.

2017. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan a szitu, én leszólítom, tehát bárhová, ahol megfordulok... ;)
2017. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Úgy tudom (gyakoris statisztika), hogy leszólítani rossz ötlet, nem kedvelik a nők. Akkor mi is ez a kérdés?


Csak nem egy koraesti kamu?

2017. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amit felhoztál parkban ülös példát az sajnos nagyon találat. De nem meglepö. Már gyermekkorban elkezdik beleoltani az emberekbe, hogy az idegenektöl jajajaj nagyon ovakodni kell, föleg ha barátságosan közelit hozzád, mert az vagy a pénzedet akarja, vagy az életedet, de amellett biztosan szexuális bünözö is. Ez az eredménye. (Amellett nem hiszem, hogy a nyitottabbra nevelt gyerekek/felnöttek kisebb százalékban lesznek áldozatok. Legalábbis az országstatisztikák nem ezt mutatják.) Vigasztaljon (????), hogy még két gyerekes vagy két kutyás jobban el tud kezdeni beszélgetni.
2017. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Írd meg priviben merre szoktál járkálni és leszólítalak ;)
2017. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha nyitott az ismerkedésre, akkor legyél nyugodt, lesz olyan aki leszólit. Ha meg ülsz egy parkban faarccal, napszemüvegben, akkor a kutya sem fog odamenni hozzád. Ennyire egyszerű.
2017. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mindig azt mondjátok hogy nem szeretitek ha leszólítanak. "sietünk, nem azé vagyunk ott, van jobb dolgunk, reggel van, este van, zenét hallgatok, van pasim nem látod?" szóval most mi van?
2017. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne is próbálj így célirányosan mennyi, mert akkor úgyse jön össze.

Engem se szoktak sehol se leszólítani, mert minden barátnőm szebb nálam. Ez van :D Sajnos ilyen fejjel kell leélnem az életem.

2017. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bárhová, ahol emberek vannak.

Ismerkedni minden ilyen helyen lehet ugyanis.


Nálam pölö erőst hangulatfüggő a dolog: van olyan, hogy végigmegyek az utcán és vagy tízen is köszönnek, csak mert aznap olyan a kedvem, hogy "enyém a világ".

Persze nem szok lenni belőle semmi egyéb, mert nem vagyok alapból ismerkedős típus - meg hát nem is azért csinálom, hogy ismerkedjek. De lefogadom, hogy ilyenkor bármi megtörténhetne!


A lényeg a dologban, hogy ne keress... csak találj!

2017. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Pont tegnap dumáltunk erről a húgommal aki 28 éves, ezen röhögött, hogy milyen romantikus sztorik vannak utcai, bulis, buszmegállós ismerkedésből, de őt még csak azzal szólították meg, hogy adjon tüzet vagy merre van a Nyugati.
2017. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!