Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha visszaiga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha visszaigazolok egy pasit Fb-n, az rögtön rámír és ismerkedni akar?

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt egyáltalán sok férfi és nő, hogy a Facebook az társkereső?

Az hogy kimondottan olyan oldalakon ráír valaki egy tök ismeretlen emberre az oké. De Facebookon miért kell? Vagy csak én vagyok hülye? :D

Én sose írtam még rá olyanra, akit nem ismerek. És az hogy valakit visszaigazolok miért egyenlő azzal hogy bármit is akarok tőle?

Veletek is szokott ilyen lenni, vagy csak én fogom ki ezt mindig? :D


2017. máj. 3. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Engem is be szoktak jelölgetni ismerkedési céllal, de őket nem igazolom vissza. Persze nagyon sokan utálják, de ismerek olyan pasit akinek így jött össze kapcsolat.
2017. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Minek igazolod vissza akkor, ha nem akrsz barátkozni? Normál embernek azrt van facebookja, hogy az ismerőseivel tartsa ott a kapcsolatot. Na már most, ha te erre tartanád, akkor idegeneknek nem jelölnél vissza. De mivel visszajelölsz, a pasi úgy gondolja, hogy te sem rendeltetésszerűen használod a FB-ot és szabad a pálya, lehet ismerkedni
2017. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Miért jelölsz vissza olyanokat, akiket egyáltalán nem ismersz? Miért kell gyűjteni az ismerősöket? Ha valakit nem ismersz fel, aki bejelölt téged, minek jelölöd vissza?


Miért jó az neked hogy "hurrá, most már 939 ismerősöm van 938 helyett" és csak ezért valaki ismeretlent visszajelölsz?

2017. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egyszerű, akit nem ismersz, ne igazold vissza, az FB nem társkereső. Aki ilyen pofátlan, hogy lyuk talalasi céllal mindenkit bejelöl, nyugodtan ignorald.
2017. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

mert ti nők lassan sehol sem akartok ismerkedni:

-utcán? nemár, gáz

-boltban? hagyj már békén 10 percig míg vásárolok, köszi

-edzés közben? edzeni járok nem ismerkedni, sziaű

-online társkere4sőkön? vissza se ír 95%

-bulikban? bocsi bulizni jöttem nem ismerkedni...


na akkor? áruld már nekem, ha másnak nem is, hogy egy srác, hol ismerkedjen, ha nincs egy kiterjedt baráti köre?!

ja ha nincsenek barátai gebedjen meg egyedül?!

Nem kötelező ám visszaírnod senkinek. Örülj hogy valaki akar veled ismerkedni, ha meg 1 hétig nem írna rád senki, olyan depis lennél, hogy ugornál a dunába fejest b+...


26/F

2017. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Fsznak jelölöd akkor vissza?

Annyira idióta vagy, basszus.

Engem is jelölgetnek, és nem jelölöm vissza. Ha látom hogy küldi messengeren az engedélykérést, nem fogadom el.


Ennyire bamba ne legyél már -.-

2017. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
#5 Ha sehol nem akarunk ismerkedni, akkor mégis honnan van annyi lánynak barátja? :D
2017. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Alapból nem jelölök vissza olyat, akit nem ismerek.
2017. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5.

Azzal ismerkedik meg egy fiú, ott ahol akar, akivel a lány alapból meg akar ismerkedni

:D


Ne a játékot utáld, hanem a játékost :D

2017. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem értem, hogy akkor mi a rossebnek igazolsz vissza olyan embereket akiket nem is ismersz.

30/f

2017. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!