Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk akik leszólitják a lányokat?

Figyelt kérdés
Pl kávézóba, buszon, könyvtárba. Ha igen mit mondtok neki?
2017. máj. 21. 12:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve inkb úgy szólítjátok le őket ha egyedül vannak?
2017. máj. 21. 12:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még olyan lányok, akiket érdemes MEGszólítani (nem LE)? Akik nem elbújnak, nem frigidek, nem beképzeltek? Akik képesek felhívni magukra a figyelmet, és akik képesek jeleket adni, hogy szabad a pálya? Akik nem bunkóznak akkor sem, ha valaki normálisan megy oda hozzájuk? Egyébként általában random senki sem fog odamenni hozzátok, főleg akkor nem, ha egyáltalán nem is adtok jeleket, csak elvárjátok, hogy a férfi legyen gondolatolvasó, és találja ki, hogy ti éppen ismerkedni akartok. Sok lánnyal még csak a szemkontaktust sem lehet felvenni, mert folyton a telefonját buzerálja, vagy olyan faarccal bambul ki a fejéből, hogy abból senki nem szűri le, hogy ő éppen nyitott-e az ismerkedésre. Plusz sokan eleve tolakodásnak veszik, ha valaki odamegy. Bevallom, én a sok elutasítás és bunkózás után már nem megyek oda senkihez, nekem már elment a kedvem az egésztől.
2017. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek az a baja, hogy nem szólítgatják le a pasik?:)
2017. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én főleg tömegközlekedésen szoktam ilyet csinálni. Egyszerűen beszélgetni kezdek, nem nagy dolog a számon pár többnyire értelmes mondatot kiejteni. Az ilyen helyzetekben nem nagyon bunkóznak, buliban hamarabb. Felőlem lehet bunkó, nem engem minősít. Olyankor elkönyvelem egy utolsó senkinek és kész.

Viszont inkább csak szórakozás, időtöltés céljából kezdek így beszélgetni. Ennek az az oka, hogy nem nagyon botlok független lányokba és így inkább nem is csajozós szándékkal kezdek beszélgetni. Balszerencse vagy csak pont kapcsolatban levőket találok nem tudom, de minimális kivétellel mindnek barátja szokott lenni akikkel beszélgetni kezdek. Ez onnan szokott kiderülni, hogy mondanak egy mondatot, hogy a "párommal a múltkor akárhol voltam" vagy rákeresek Facebookon, ha megtudom a nevét és látom a képeken, hogy foglalt.

Szóval ez a leszólítós ismerkedős dolog nagyon lutri. Ésszerűbb olyan lányoknál próbálkozni akikel egy társaságba keveredik az ember és előre megtudja, hogy van-e valakije.

2017. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: A nőknek minden baj. Ha nem megyünk oda, az a baj, ha odamegyünk, az a baj. Ha lassabban haladunk, az a baj, ha gyorsabban haladunk, az a baj. A legnagyobb problémát az jelenti (szerintem), hogy a nők elvárják, hogy gondolatolvasók legyünk, és találjuk ki, hogy akarnak-e ismerkedni vagy nem, bejövünk-e nekik vagy nem stb. Honnan tudnám én eldönteni, hogy az adott csaj örülne-e annak, hogy odamegyek, ha nem ad semmilyen jelet? Kapásból el kellene tudnom dönteni, hogy az adott csaj abba a kategóriába tartozik, aki siránkozik, hogy nem mennek oda hozzá, vagy abba, amelyik kifejezetten rühelli, ha utcán, könyvtárban, buszon stb. megszólítják?
2017. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos vannak. szerencsére nem tartozom közéjük.
2017. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4,

én is hasonlóan vagyok.

Úgy két hete a metrón ült két süldő leényka ketten együtt se voltak 33 évesek, és mindketten maszkot viseltek, cicafejeset. Irtó helyesek voltak, csöndben beszélgettek, valami buliba igyekezhettek. Szembe leültem, elővettem a telefonomat, és megkérdeztem, hogy csinálhatok-e róluk képet. Boldogan felderültek, fülig vigyorogtak, mutatták a V-t a kezükkel. Megköszöntem, megmutattam nekik a képet, de nem akartam zaklatni őket. Csönd lett. De az egész kocsiban. Új metró volt, halk járású. Kicsit körülnéztem, mindenütt kamasz fiúk álltak, és tisztán láttam rajtuk az irigységet: - Hogy miért nem nekem jutott eszembe lefotózni őket! A következőnél leszálltam, még elköszöntem a csajoktól, ők széles mosollyal köszöntek vissza. Annyira vágytak egy kis sikerre, de senki nem merte megszólítani őket, csak én. Kár, hogy nem vagyok feleannyi éves... Így megint konstatáltam, hogy nem vagyok pedofil, csak türelmetlen.

2017. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én régen olyan voltam, de két éve kapcsolatban élek, s azóta nem. Pedig jó érzés így ismerkedni. Sokkal romantikusabb, mint hogy bemutat valaki és kész.


Ha eszembe jututt valami frappáns, ami a helyzethez passzolt, akkor azt mondtam, ha nem, akkor meg csak az igazat, hogy tetszik és meg akarom ismerni.

2017. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!