Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket hogy eljár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket hogy eljár a ferjetek szoktatok veszekedni?

Figyelt kérdés

Engem nem, sőt örülök hogy eljár mindig valahova. Hiszen egyszer élünk és nem arról szól az élet hogy meló után otthon ülünk.


De vannak olyan nők akik olyan cirkuszt csinálnak mikor menne valahova a párjuk hogy az brutál


2017. máj. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, sőt néha direkt jó külön lenni.
2017. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként írom, hogy nekem anno volt egy barátnőm aki a hattyúk halálát játszotta el, ha elmentem a haverokkal valahova. Meg is ette a kapcsolatunkat 1 év alatt. Pedig soha nem csaltam meg, és fel sem merült bennem ez a gondolat.
2017. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs férjem, de soha nem zavart, ha a párom elment, érezze csak jól magát a barátokkal is.
2017. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez általában akkor baj, ha a pasi nem szán elég időt a nőre, vagy a nővel nem csinál semmit az otthoni filmezésen kívül, nincsenek programok, csak a haverokkal.


Vagy ha a másik nagyon önbizalomhiányos. De ilyenkor nem vágni kell alatta a fát és veszekedni vele, hanem segíteni helyrejönni neki.

2017. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte megmondom neki,hogy szeretnék valamit vele kettesben hétvégén és mégis az anyjáékhoz megy,mert addig sír anyós a telefonba akkor zavar.
2017. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jár el nélkülem, illetve talán évi 1-2x de nem zavarna a több se nyilván.
2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ferjem, de amugy egyutt szoktunk elmenni, kulon nagyon ritkan. Ha arrol lenne szo, hogy csak o mehet el valamerre nekem meg mindig otthon kene lennem, akkor en is kivernen a hisztit.
2017. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem járunk el, így ez nem téma. Időnk sem lenne rá. Ha van (általában hétvégén), azt együtt akarjuk tölteni kölcsönösen. Máshogy nem tudnánk elképzelni. Ha rugdosnám sem menne és ez fordítva is igaz.
2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen 90%-ban együtt jártunk el. Most már van közös gyerek, 2 éves, azóta eleve elég ritka a kimaradozás, és az a gyakoribb, hogy ő megy a haverokkal, én maradok otthon. Nem zavar, egyrészt mert tudom, hogy nem csajozni megy, másrészt mert nekem is jól esik néha egy este egyedül, amikor nyugodtan nézhetem a sorozatomat a gyerek lefektetése után stb. Amúgy kb 3 havonta egyszer meg én megyek el külön a barátnőkkel esti programra, és ő vigyáz a lányunkra. Nekem ennyi, meg néha pár óra a kozmetikusnál elég is.
2017. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!