Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem a párom arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem a párom arról, hogy mit érzett, amikor az exének új párja lett?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ilyesmire, szívesen beszélgetnék ezekről a témákról, de nem tudom, ezzel nem indítanék-e el benne valami rossz dolgot, pl hogy elkezdene hiányozni az exe.

Mi a véleményetek, lehet egy kapcsolatban ilyen témákról őszintén beszélgetni, vagy nem érdemes?


2017. máj. 23. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális párkapcsolatban bármiről lehet beszélni. Mi szoktunk ilyenekről is beszélgetni.

19/L

2017. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra egy megnyugvást jelentett,mert a sorsa és a személye soha nem lesz közömbös a számomra. A mostani párom először féltékeny volt rá, mert munkakapcsolatban maradtunk évekig, de megértette, hogy a 10 év nem múlik el csak úgy nyomtalanul. Amikor megismerte a mostani férjét ott legbelül végre megnyugodtam, egy nagyon figyelmes, értelmes pasit talált magának, szó szerint boldog voltam, hogy sikerült célba érnie. A párom szerint úgy viselkedek vele szemben mintha a húgom lenne, ebben lehet némi igazság.
2017. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd, maximum nem felel, vagy megkér, hogy ejtsétek a témát.


A páromtól megkérdeztem már, hogy milyen érzés becsípni a frkát, ő tőlem, hogy mikor kezdtem maszturbálni, meg mindent, ami eszünkbe jut.

Néha előjönnek kínosabb dolgok, de jó, hogy ő mindenre nyitott, és engem is bevállalósabbá tesz.

2017. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Megkérdezheted, de ha nem olyan választ kapsz, ami tetszik neked, csakis magadra vethetsz.


Szerintem az ilyet tök fölösleges firtatni, főleg, ha utána esetleg nem bírod elviselni a választ.

2017. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!