Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb Lányok, nők! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb Lányok, nők! Miért jön be nektek annyi tinédzser? 25F

Figyelt kérdés
Ha az utcán megyünk, mindig figyelem, hogy a korombeli vagy idősebb lányok, nem engem néznek meg, hanem a mellettem menő roppant divatos 15-17 éves fiút. Még a barátja mellől is szemez vele a nő, rápillant és szugerálja, pedig kb férjezett. Miért jönnek be nektek ennyire ezek a fiatal 15-17 srácok? Itt most névtelenül nyugodtan le lehet írni? Anyai ösztönök?

2017. máj. 23. 18:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Vagy önértékelési zavarok.
2017. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
23 éves vagyok, nálam fiatalabb szóba sem jöhet számomra. Egyáltalán nem is vonzanak, hiszen kisfiúk. Honnan szeded ezt?
2017. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem jön szóba, mint partner, de azért a tekintetetekkel levetkőztetitek őket, és nem értem miért.
2017. máj. 23. 18:33
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te eléggé el vagy tévedve. Én sosem látok nőket tekintettel vetkőztetni senkit és én sem szoktam. Ha valakinek szép arca van vagy emlékeztet valakire, akkor azt megnézem, talán rá is mosolygok, de nem "vetkőztetek" senkit. Az idősebb pasik jönnek be amúgy, de őket sem "vetkőztetem" mert én azt szeretem, ha engem vetkőztetnek :-)
2017. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy nem megnézik azokat a tinifiúkat, hanem simán csak meghökkennek rajtuk, hogy "jézusom, ez most fiú vagy lány"? Mert én nemrég láttam egy idős nénit rikító vörösre festett hajjal, és nem azért bámultam meg, mert tetszett:)
2017. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
35%
Mert jóképűbbek,szebbek,vonzóbbak,testileg és szellemileg frissebbek az idősebbeknél,feszesebb a testük,szebb a farkuk,jobbak az ágyban. 24 vagyok,nagyon tetszenek a 16-17 éves fiúk,ha szerinted egy 22-25 évesnek anyai ösztönei lehetnek egy 16-19 éves felé,akkor már ne is haragudj,de te egy debil vagy,és sárgulsz a féltékenységtől.Egyszerűen vonzóbbak a tinisrácok,ezt kortól függetlenül mindenki látja,ennyi.30 felett sem anyai ösztöből foguk összejönni velük,hanem mert tetszeni fognak.Én is ismerek férjezett,idősebb nőt,aki 18 éves fiúval csalja a férjét,szerinted akinek anyai ösztönei vannak valaki felé az lefekszik vele?? Akkor ha te összejössz egy 25 alattival neked is apai ösztöneid vannak?
2017. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
17%
Megnézik, hogy kiröhöghessék a 40 kilós, feszülős nadrágos, sápadt arcú ecsethajút
2017. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Amit te vetkozteto tekintetnek gondolsz, az szerintem a dobbenet a nok szemeben. Szerintem egy no sem nezeget tizeneves, taknyos kamaszokat, ezt csak te vetited ki.
2017. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

A fiatalság,a szép arc,a feszes,izmos, test,a ráncmentes bőr,az őszhajszálak hiánya,és a sörhas,az összes fog megléte,a folytonos keménység intim tájon nem csak a férfiaknak vonzó. És a stílusuk is nagyon menő,pasis.Az ecsethaj csak általánosítás, ilyenkor a legférfiasabbak.Nekem is vonzzák a tekintetemet az utcán.

25/N

2017. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy meghökkennének, ez azért látszik, hogy úgy néz rá, mint aki szívesen felfalná. Pont ezekről a feszülős gatyájú, jól fésült tinikről van szó. De miért nem lehet ezt elismerni, hogy a felnőtt nőknek ez tetszik?
2017. máj. 23. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!