Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a képküldözgetős mánia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a képküldözgetős mánia a pasiknál?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a pasik nagy része állandóan azt kéri, hogy képet küldjek, meg snapchaten szórakozzunk. Rohadtul nem vagyok egy szelfizős típus, csinos vagyok, de facen sem nagyon osztok meg képet, azok is visszafogottak, de folyton ez a képküldözgetés...amúgy is az a lényeg, hogy élőben tetszünk egymásnak, a kép nagyon más lehet, plusz jobb dolgom is van, mint fotózkodni egész nap. Az ilyen pasikról egyből azt gondolom, hogy csak szexre mennek. Szerintetek jogosan? Ne is foglalkozzak ilyenekkel?

21L



2017. máj. 24. 11:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Lementik mappába az összes csajt, aki kült nekik képeket és verik rá. Én az ilyeneket egyből tiltom
2017. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Egészen jól gondolod, de azért vonjunk határvonalat.


Amikor neten ismerkedsz valakivel, pl társkeresőnk, akkor a képcsere egészen normális folyamat. Én nem igazán mentem még randira enélkül, mert nem akartam zsákbamacskát sem kapni, sem adni.


Ezen felül a többi kb arra megy ki, hogy legyen mire kivernie... és pont.


Egyébként meg megvan a véleményem azokról a véglényekről, akik egyfolytában a tükör előtt pózolnak és napi 5x szelfizgetnek a fészbúkra, netán még csücsörítenek is hozzá.


26/F

2017. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Enélkül is jogosan gondolhatod, hogy csak szexre mennek. Biztos, hogy ezért le fognak szavazni és savazni is, de ez az igazság. Manapság a pasik jó része, csak szexet akar és még a saját kapcsolatát sem veszi komolyan.

A képcsere egy dolog, de mint írtad, egy fénykép nem tükrözi mindig a valóságot. Mindenkiről lehet jól beállított képet készíteni.


Én ismerkedésnél először a személyiségét nézem meg egy lánynak. Ha azzal megfog, akkor a külső már csak másodlagos.


Ha 2 ember nem passzol össze lelkileg, érzelmileg, akkor olyan mindegy, hogy mennyire néznek ki tökéletesen.


24/F

2017. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
30%
A világ nem fekete és fehér. Aki képet kér és snapchatet használ, az nem feltétlenül csak szexet akar...
2017. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#2 egy ideig voltam tinderen, ott fent volt 3 képem, 2 arcos, 1-en látszott az alakom is. Ennyi, ezek után ne cseszegessenek egész nap, hogy küldjek még képeket, minek? Nem látott elég jól a másik 3-mon? Csak azokat veszem komolyan, akik meg is akarnak ismerni, ahhoz meg nem kell 25 kép...
2017. máj. 24. 11:13
 6/37 anonim ***** válasza:
69%

Ja bocs, Tinder. Tinder, Badoo, stb... ezek szexpartner keresők, nem párkapcsolatért járnak oda. Menj rendes társkeresőre, ha komolyban gondolkodsz.


(tapasztalat)


26/F (#2)

2017. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Na szóval azért sem akarom ezt a küldözgetést, mert vékony vagyok, jó az alakom és tudom, hogy innentől kezdve azért kérnek inkább képet, hogy legyen mire verni. Nem akarom, hogy csak a külsőm érdekeljen valakit.
2017. máj. 24. 11:17
 8/37 A kérdező kommentje:
#6 nem csak tinderes pasik kértek képeket folyton, vannak, akik élőben ismernek meg és ott is sokaknak ez a mániájuk :D Amúgy nem akarok társkeresőzni, élőben szeretek ismerkedni.
2017. máj. 24. 11:19
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezen akadtam fenn, mi a túrónak állandóan képeket küldözgetni? Ha látni akar akkor inkább találkozzunk, mert az sokkal személyesebb. Az mondjuk jogos,hogy az első találka előtt legyen meg a kép csere, hogy felismerjük egymást, de ha már látott minek akarja, hogy állandóan fotózzam magam? Egyáltalán nem az én stílusom ez. De magáról ő nem küldene hiába kéri az ember. :/
2017. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség.

Volt egy pasi, aki rám írt- nem volt egy szép herceg, de azért adtam neki lehetőséget, hátha páratlan személyiséggel rendelkezik. Na, akárhányszor próbáltam felvezetni valami témát, őt az nem érdekelte, csak sírt, hogy képet, képet, képet.

A vége egy szép kis tiltás lett.


21/L

2017. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!