Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelt kérdés
Napi legalább két kérdést olvasok angol, német, török, bolgár pasassal, hogy csak azt említsem, amikkel mostanában találkoztam.
2016. ápr. 9. 04:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
29%
Ez izgatja a fantáziájukat. Magyarból a jó pasi kell nekik, mert a többi nő egyed előtt azzal a tuti megjelenni. És sikk egy külföldi is. Lehet vele vakítani mint az Iphonennal. Minél nagyobb trófeával szeretnék dugatni magukat.
2016. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
27%
Soha az életben nem jönnék össze külföldivel. Szerintem marha kényelmetlen lehet hogy nem beszéli a nyelvedet, nem lehet vele normálisan megértetni magad.. főleg meg nem valami török vagy bolgárral jézusom. A magyarok közt is van épp elég normális, én már meg is találtam azt akivel le akarom élni az életemet, és nem valami mocskos arab meg ilyenek.
2016. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%

"Főleg nem valami törökkel, vagy bolgárral, jézusom"


Te életedben hány török, vagy bolgár pasival találkoztál? Mrs. Előítélet (rasszizmus?) és ezt úgy kérdem, hogy van negatív tapasztalatom pl. törökkel, mégsem húzom rá a nemzetük összes pasijára, hogy erőszakos, szexmániás állat. Mert ez a fajta véleményalkotás nevetséges.


A kérdésre visszatérve, az én tapasztalatom az, hogy a külföldi pasik sokkal nyitottabbak, kedvesebbek, magabiztosabbak a nőkkel szemben, mondjuk egy buliban vagy szórakozóhelyen. (és most tökmindegy, hogy később dugni, sakkozni, mittudomén mit szándékozik csinálni) Én bulizni általában a barátnőimmel járok, és sokszor előfordul hogy odajönnek külföldi srácok, franciák, németek, angolok, sőt, néha még "mocskos arabok" is, na és akkor mi van? Nekem volt közöm "úgy" egy olaszhoz és egy spanyolhoz, na és akkor mi van? (ja igen, ebből meg következik az, hogy ribi, aki csak villogni akar a külföldi kanival, ugye?) Nyilván imponál egy csajnak, ha a pasi nyitott, laza, kedves, és tökmindegy hogy csak egy numeráig, mert életed párja aligha egy külföldi lesz, akit mondjuk egy buliban szedtél fel.


Más kérdés : nem tudom a kérdező nemét, de ilyenfajta kérdéseket általában pasiktól hallok. Savanyú a szőlő?

18L

2016. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%
Hát a külföldi nők is sokkal kedvesebbek, odaadóbbak a pasikkal és nem csak a pénzükre pályáznak, mint sok magyar nő.
2016. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként ez az internaciónális luksógorság főleg a nőkre jellemző. Egy két ismerősömnek volt brazil, görög stb. nője. Viszont jóval több nőt tudok aki külföldi férfival bäszatja magát. Férfiakat valahogy nem is nagyon izgatja ez. Néger nő az aki néhánynak talán érdekes, de véletlenül sem annyi mint ahány nő akar néger fäszt.
2016. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
10%

#3 18 évesen a kibszott nagy élettapasztalatoddal... :D

(Nem savanyú a szőlő, nekem is volt kalandom külföldivel. Komoly kapcsolatra egyik sem kéne, mert hiába beszélem jól egy nyelvét, az sose lesz az enyém, nem tudom magam tökéletesen kifejezni. Maximum szexre jók.)


27N

2016. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
Mert senkinek sem kell a hazai pasi,a külföldi srácok izgalmasabbak.;-)
2016. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Ne feledd el, hogy erre a portálra sok, "kissé elvarázsolt", és álomvilágban élő hölgyemény is szokott feljárni...Hát elő van az írva valahol, hogy csak "teljes szellemi képességek bírtokában lévő " hölgy járhat fel erre a portálra? Meg olyan, amenyik mentális téren "rendben van" teljesen??? Én nem láttam sehol sem ilyen kritériumot...Akkor meg mit csodálkozol azon, ha időnként kissé fura igényü nőcik kérdéseit is olvasod itt?
2016. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
51%
#6, mert aztán te rohadtul ismersz engem, az életemet, hogy nőttem fel, mennyi az élettapasztalatom. :)
2016. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt jön egy szívszorító történet.. :) Vegyél vissza az arcodból. Nem áll jól a nagypofájúság. ;)
2016. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!