Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettek hazudozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettek hazudozni?

Figyelt kérdés

Sok kérdésről és válaszról illetve a privátokról is sikít' a hazugság.

Aki ezt teszi erre élvez -gerjed vagy mi?


Mire jó ez?


Vagy elmondani (bevallani) már nehezebb?


/Akinek nem inge..../



#füllentés #hazugság #férfi #nő #kamu #ferdítés #mese.mánia #kényszetbezeg.
2017. máj. 7. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem ingem, de eddig úgy talasztaltam, hogy a hazug, folyamatosan terelő emberek jobban tudnak boldogulni és több sikert érnek el.

Gondoljunk csak arra, hogy mennyi lányt bsznak át hazugságokkal, hogy a lábai közé férkőzzenek.

Ha valaki megmondja az igazat akkor meg csak a matyizás marad.

2017. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Tanuld meg Kérdező, hogy ez egy hazug világ. Képmutatásra és hazugságokra építkzünk.


Kedvenc hazugságom az ún. "demokrácia", ami nem volt, nincs, és nem is lesz. Másik az USA "tisztessége" és "demokratikussága"...


Az egyházak mind erre gyúrnak. A katolikus kiemelkedően. Kétlem, hogy Jézus a színarany jogart meg a többi szart előírta volna a Pápának.

2017. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Simán lehet, hogy azt hiszik, hogy igazat mondanak. Így működnek az élethazugságok.
2017. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Hallottál már te engem hazudni? Sosem. Legfeljebb nem mondom meg mindig az igazat. :'D Vicceltem, komolyan én sem értem, hogy mire jó ez. A virtuális világot be tudják csapni, de maguk elől nem menekülhetnek, amikor éjjel bebújnak az ágyukba és kattogni kezd az agyuk.
2017. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fuj
2017. máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igazava van abba hogy sokszor sikeresebbek azok a pasik akik hazudoznak egy ideig! Aztán majd ha esetleg beleszeret egy lányba akinek hazudott és a lány rájön na ott lesz nagy koppanás. Plusz a hazugsággal az az alap probléma szerintem hogy az ember "rászokik" mert ez egyrészt védekező mehanizmus másrészr fél az illető hogy ha olyan amilyen azt az oldalát nem szeretnék. Szóval szerintem a hazugság bizonyos esetekben sikert hozhatsz, hosszabb távon rombolást.
2017. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont,hogy azért jövök ide'-néhs mert itt igazat lehet mondani- senki nem látja ki vagyok -ez a lényeg!


A beteges hazudozókat meg hamarább utol érik mint a sánta kutya a félszemű macskát .....

2017. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a lányok nem hazudnak,áááá nem
2017. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 -Pont nem lány vagyok.

Hiába a privát nem válaszolok.....


De aki meg itt hazudozik az hü-lye!

2017. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt képmutatók vannak inkább
2017. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!