Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagy feketti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy feketti lányok volt már olyan pasitok akire szinte mindenki azt mondta rá hogy nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, de mondták rá. Bár akkor még én sem voltam átlag feletti. :D
2017. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt, de akkor még nem volt elég önbizalmam, hogy tudjam, hogy átlag feletti vagyok :D

21N

2017. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt,de engem csak az érdekelt,hogy mi jól meglegyünk.Nem a kinézet volt a válóok,megsúgom.
2017. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan volt, hogy mások nem látták olyan helyesnek mint én (én meg az övéket nem, mert más az ízlésünk :) ), de senki nem csúnyázta még le (előttem) azokat akikkel randiztam/jártam.

23

2017. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy visszahallottam ilyesmi véleményeket, de nem mondhatnám, hogy bármikor is érdekelt volna. Azért alapvetően azok, akik elég közeli viszonyban vannak velem, hogy ezt mondanák a szemembe, nem fognak ilyen nyíltan megbántani a véleményükkel. A barátnőimnek nem az a fontos, hogy hogy néz ki a párom, hanem hogy boldogok legyünk együtt.
2017. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt 2 is, az egyiket én nagyon jóképűnek tartottam, a másikkal a személyisége miatt voltam(nagy hiba volt)
2017. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!