Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenböl lehet valaha kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenböl lehet valaha kapcsolat? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit, van párja. Tudom, nem szép dolog így valakivel találkozgatni, de amikor irogattunk, annyira jókat tudtunk beszélni, és elöben is ugyan ez. Nem volt köztunk csókon kivul semmi. Mondta, hogy jobban megszeretne ismerni, mert tényleg az ideálja vagyok. Csak nem látom túl reálisnak, hogy valaki esetleg majd végettem szakítana a másikkal, és persze nem is várom el. Viszont volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lett aztán belöle? 23/L
2017. máj. 25. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj arra hogy aki a mostani párjával így bánik az veled is így bánna. Soha nem tudnál benne bízni.
2017. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyik barátnőm így jött össze a párjával de előtte 2 évig sok szenvedés sírás volt. Meg mi van ha 10 év múlva már te sem leszel az ideálja?
2017. máj. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Annak a nonek, akinek most a szemebe hazudik egy uj lyukert, ugyanezeket mondta egykor, mint neked. Majd ha te is megunasra kerulsz, ugyanugy tovabball egy friss lyukert, mert az uriembernek lathatolag ez a problemakra a megoldas. Nem pedig a tisztesseges viselkedes. "Mondta, hogy jobban megszeretne ismerni, mert tényleg az ideálja vagyok." - ezt meg leforditom: "Szeretnelek megfarkalni egy parszor, ha ott is jo vagy, akkor lehet rola szo, hogy nemsokara mar nem a nom mellett duglak, hanem egyedul teged." Az ilyen hanyadek alakokkal hogy jut eszebe barkinek is szoba allni? Sosem ertettem.
2017. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem hinném, hogy itt lenne olyan, aki a jövőbe lát. Ép úgy lehet, hogy csak meg akar fektetni, mint az, hogy tényleg te lennél az igazi neki. Az sem garancia, ha szinglivel jössz össze, akkor az veled fog maradni. Az sem biztos, hogy ha ott hagyja a párját érted, akkor téged is elhagy majd.
2017. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Normális nő nem csókolózik párkapcsolatban élő férfival.Ez ugyanúgy tabu, mintha házas lenne.
2017. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Blondie.W ***** válasza:
52%
4-es, tökéletesen megfogalmaztad a véleményemet.
2017. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Az a zavaró az ilyen történetekben, hogy van egy fél, akit keményen átvernek (a barátnő), és a pasi nem őszinte vele. Pedig az ő dolga lenne.

Van olyan, hogy valaki kapcsolatban él, de megismerkedik valakivel, aki miatt eldobna mindent. Szomorú, de van ilyen. Ilyenkor az őszinteség az egyetlen járható út, normális, egyenes ember ilyenkor közli a párjával, hogy mi a helyzet és szakít. Akkor is, ha az új szerelem nem válik be - ha jött új szerelem, az azt jelenti, hogy a régi már nem az igazi, és ha emberből vagyok, akkor nem akarom se magam, se a páromat egy kihűlt kapcsolatban tartani és a háta mögött naponta átverni.


Ha azonban ragaszkodik a pasi a régi párjához, az azt jelenti, nem akar kilépni, csak próbálkozni, félrekapálgatni, de a semminél azért a régi kapcsolat is jobb. Tehát megtartja a régi szerelmét szamárnak.

Ilyenkor pontosan nulla garancia van arra, hogy te nem jutsz-e ilyen sorsra mellette. Az esetek többségében viszont pár hónap viszony után megun és lepöccint, mindezt úgy előadva, hogy a régi barátnőjével megjavult a viszony, megpróbálják újra, stb.


Aki képes ilyen játszmákra, azt nem csókolgatjuk.

2017. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
en voltam ilyen helyzetben.. amig fuzott vegig volt valakije aztan beadta hogy epp nincs senki megkefelt majd par hettel kesobb kirakta hogy uj novel van kapcsolatban. ne akard ezt...:)
2017. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nővérem ugyanígy jött össze egy pasival. Egy évig szórakozott vele. Aztán tesóm berágott, mondta, hogy döntsön, két napja van rá. Aztán felhívja a feleségét és mindent kitálal.

A pasi inkább elmondta önként, hogy van valakije, a feleség kidobta. Odaköltözött a nővéremhez. Mi hiába mondtuk, hogy ne örüljön ennek annyira, ő el volt szállva, hogy őt választotta.

Aztán először elvoltak, végre nem kellett titkolózni. De hetekkel később már panaszkodott, hogy állandóan azt hallgatja, hogy mit hogy csinált a felesége a pasinak. Mit hogy főzzön, hogy hajtsa a ruhákat, mennyit takarítson. Vásárláskor automatikusan pakolta a kosárba azt a mosóport meg öblítőt, amit a volt feleség használt, de kajákat, wc papírt is. Képesek voltan azon összeveszni a bolt közepén, hogy kell-e venni 4 lisztet egy hónapra. Nővérem nem annyira szeret főzni, sütni se szokott, és inkább diétás kajákat eszik. Ebből is ment a veszekedés, hogy nem is csodálja, hogy a felesége mellette ekkora tehén lett, ha rántott húst meg pörköltet zabáltak, de ő nem fog.

Aztán csak főzött a kedvére valót is. Akkor azért ba.szogatta a pasi, hogy felszedett pár kilót. De húzta az orrát, hogy drága az edzés, miért nem tornázik otthon.


Válás után kifizette az elmaradt gyerektartást a pasi, és vonták a fizetéséből a többit. Két hónapig gyakorlatilag a nővérem tartotta el. Utána alig akart beszállni bármibe, mert nem marad pénze a gyt után.

Persze vitte őket láthatásra a nővéremhez. Egyszerűen kiállhatatlanok! Hallottam, hogy beszélnek vele. Volt, mikor direkt kiverték az ablakot, vagy a tejet kiöntötték a wc-be. Állandóan ordítoztak, hogy "útállak!". Én már szájbavertem volna őket.

Egy évvel később lebukott a pasi, hogy vissza akart költözni a feleségéhez. Olyanokat írt neki, hogy a tesóm mellett jött rá, milyen jó volt a házasságuk, mennyire bánja, hogy elhagyta, meg fél oldalon át szidta a tesóm, hogy mennyire szenved mellette, és mindent sz.arul csinál.

A poén az, hogy a felesége se fogadta vissza, úgyhogy még két hónapig tették pokollá egymás életét, mire talált albérletet, és elköltözött. Akkor derült ki az is, hogy volt egy pár százezer dugipénze, abból akart lelépni. Azóta azt tervezte, mióta a tesómhoz beköltözött. Közben meg alig adott be a rezsibe meg a kajába.


Ennek is már pár éve, de a mai napig hallgatja anyáéktól, hogy mi előre megmondtuk. Meg sok ismerős sokáig az orra alá dörgölte, amiért szétszedett egy családot. Depressziós lett, azóta se volt senkije, legalább is mi nem tudunk róla.

Mindezt egy szemét mocsok miatt, és mégis sokan egyedül őt hibáztatják.


Gondolom, téged is figyelmeztetnek majd sokan, hogy ne kezdj házas pasival, te meg szerelmes vagy, és csak azért is.

2017. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Régi igaz mondás, kutyából nem lesz szalonna. A párom bátyja harmadik házasságát kötötte. Ebből csak annyi a tanulság, hogy még házasságban volt, de már "megvolt" közben a következő. Én is váltam, de soha nem volt kapcsolatom egyszerre kettő. Meg lehet unni a másikat, ki lehet szeretni belőle, de akkor őszintén le kell zárni, és szingliként keresni az igazit. Hidd el senki nem tud alapvetően megváltozni.
2017. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!