Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nálatok ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok ha valaki rendszeresen bókol nektek, esetleg egy ponton túl durvább "beszólásai" is vannak, azt esélyes, hogy lúzerként kezelitek egy idő után?

Figyelt kérdés
Most a munkahelyemen egyedül vagyok férfiként a részlegemen, és azon kaptam magam, hogy egyre többször dicsérgetem a lányokat, de annál, akinél látom, hogy vevő rá még a s_ggére vagy a feszes melleire is teszek megjegyzést. 26/F
2017. máj. 25. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem tolakodó lenne. Az ízléses bókokkal, ha nem minden percben kapom, nincs bajom, még imponál is, de az utóbbiak már zavarnának. Azért azt nem érzed kicsit gáznak, hogy minden lányt dicsérgetsz, előbb-utóbb közröhej tárgyává válasz a lányok körében, ugyanis ez úgy tűnik, mintha egy kiéhezett, senkinek nem kellő srác lennél, aki kapkod, nehogy egyedül maradjon, nem túl vonzó.


26 N

2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

1. A bók nem őszinte, ha mindenkinek adod.


2. Munkahelyen még meg is ütheted a bokádat vele, ha valamelyik lány zokon veszi, hogy a mellére, fenekére teszel megjegyzést. Ez egy komolyabb munkahelyen TILOS.


3. Nem lúzernek, de igen kiéhezettnek tűnsz. Nem túl biztató.

2017. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha a mellemre, vagy a seggemre tennél megjegyzést, azonnal elvágnád magad nálam. Meg akkor is, ha látom, hogy minden lánynak ugyanúgy nyalizol. Szerintem ez rém szánalmas. Mint amikor egy gáz kisfiú felbátorodik.
2017. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1# Én is ettől félek, csak hát van egy sajátos humorom, és amúgy is vagyok kiéhezve, megoldom az ürítést.
2017. máj. 25. 15:26
 5/13 A kérdező kommentje:
*nem vagyok
2017. máj. 25. 15:27
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

4.: ez nem sajátos humor, hanem egyszerű prosztóság

22/N

2017. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy idő után, kb. a második ilyen beszólásnál elkönyvelem egy primitív tahónak.
2017. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó tegyük hozzá, hogy munkahelyen kívül bizony eléggé működik ez a tahóság ;)))
2017. máj. 25. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8.: bizonyos nőknél biztosan. De munkahelyre mindenki dolgozni jár, nem pedig azért, hogy szánalmas férfiak zaklassák
2017. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kicsit el vagy tévedve, nyilván nem a "tahósággal" nyitok, mivel egyébként ez nem is az, csak egyszerűen szeretek csipkelődni kicsit, mert ezzel már nem leszek olyan, mint a többi kedveskedő, üresfejű gyökér. Neked is pont ez jön be, csak még nem tudsz róla barátosném :)). Nem kell tehát képmutatónak lenni. Amúgy meg vidd el a kérdés irányát máshova jó gyakoris szokásként.
2017. máj. 25. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!