Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval aki se nem jóképű és még csak önbizalma sincsen vagy jó szövege? Ha ettől függetlenül persze rendes meg ilyenek vagy ez teljesen lehetetlen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan kérdés, hogy: "Ha csak az arcom rohadt le, akkor nem is vagyok leprás igaz?"
2017. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És hogy ismerkednénk meg egymással, ha még mondjuk önbizalma sincs kezdeményezni vagy jó szövege sincs?
2017. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor soha nem lehet barátnőm? mármint vannak emberek akiknek egyszerűen nem megy és ennyi?
2017. máj. 25. 17:28
 4/15 anonim válasza:
Hát ha így állsz hozzám nem igen lesz. Szerintem meríts valahonnan egy kis önbizalmat, vagy járj el edzeni, hogy jól nézz ki és akkor lesz önbizalmad. A jó szöveg nem kötelező nekem sincs sőt... Ha van humorérzéked akkor már elég jó lehetsz pár csajnál.
2017. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen
2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Van, aki a talpraesett férfiakat szereti, és van, aki a kis önbizalomhiányos, irányításra szoruló fiúkat.
2017. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Oreg, azert hogy csajod legyen azert tenni kell.

Tudom egyszerubb lenne ha ol jonnenek es cummantananak le, de miv se jokepu nem vagy se dumad nincs.... erre ne szamits.

Tegyel a dologert.

2017. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi.

Ha nem mész be dolgozni, akkor nem kapsz fizetést.

Igen, ennyi.

2017. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De hát dolgozom és kapok is fizetést :d
2017. máj. 25. 18:01
 10/15 anonim válasza:
A csajok többsége ilyen pasival jár, ugyanis lénz kérdése az egész! Ma már, ha egy nő, meg egy férfi együtt van, azt nem kapcsolatnak hívják, hanem üzletnek, ami nagyobb részben a nő részéről az!
2017. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!