Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudjak vagy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak vagy mondjam meg kerek perec?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom. A párom egy porcelán macskát vett nekem és nem tudja hogy tudom. Egyáltalán nem tetszik és kicsit sem tartom megfelelő ajándéknak. Tudja hogy egy igazi cicát szeretnék de hallani sem akar róla. Alapvetően nem szeretem a giccses porcelán dolgokat és ezt ő is tudja. Most mondjam meg neki hogy utálom és kicsit sem tetszik ha oda adja este vagy hazudjak mű mosollyal? Nem tudom ebben a helyzetben mi lenne a helyes.
2017. máj. 25. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki. Ekkora szemétládát, hát hogy képzeli?!
2017. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy szemétláda de ismer és tudja hogy utálom az ilyesmit aminek nyomós oka van, erre ilyet vesz nekem. Nem akarom megbántani de nem értem hogy miért csinálja tőlem olyat kapott amit szeret és amit akart erre ő olyat vett amire tudja hogy rá sem tudok majd nézni...
2017. máj. 25. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Uhhh nem irigyellek. Én komolyan csak szivatásból adnék a páromnak ilyesmit. :D Szerintem ha odaadja, kezdj el rajta röhögni, hogy ez mégis wtf?? :D Legalábbis én így reagálnék rá. Mondjuk az én barátom nem venne ilyen hülyeségeket. :D
2017. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Mûmosoly. A szándékot kell inkább becsülni.
2017. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát értékelni nem nagyon tudom. A mamám halála után nem tudok elviselni semmilyen porcelán tárgyat a közelemben,ezt ő is tudja. Emiatt nevetni sem nagyon tudok rajta. De akkor nyomok egy mű mosolyt. Aztán elpakolom az egyik fiókba hogy ne is lássam.
2017. máj. 25. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Mond meg neki mindenképp!! Tudom, hogy közhely, de a kommunikació mindennek az alapja! Amúgy meg elég bunkóság volt tőle, hogy tudja, hogy macskát szeretnél, erre meg kiszúrja a szemed egy porcelánnal, hogy még emlékezz is rá, hogy "de jó lenne egy igazi macska." Ez olyan mintha a párod pl szeretett volna enni valami finomat, de te műanyag ételeket raknál elè. Èn a helyedben meglepnèm magamat egy macskával. Aztán majd megszokja.
2017. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De komolyan ki a lócsöcs vesz még ilyen giccset manapság?

Hát te tudod,-de ne turbózd magad rajta...

Sajna én voltam olyan bunkó,hogy őszintén elmondtam a páromnak,hogy útálom a csokitortát...-mert 20-év után ezt illene tudni....

Nagy morci sértődés lett belőle!

2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne söpörd a szőnyeg alá a gondot. Lehet hogy mégsem tudja hogy zavar vagy tudomisén. Kérdezd meg miért ezt vette.
2017. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy elmondanám neki, hogy utálom az ilyen dolgokat, és nem is tetszik.
2017. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kaptam már gáz dolgot a barátomtól, meg mondtam neki röhögve, hogy ez mégis mi a franc akar lenni, a mai napig minden alkalommal amikor ajándékot kapok szóba jön és jót nevetünk.

Viszont amint írtad nálatok kicsit más a helyzet. Ha a fájdalmad miatt nem bírod a porcelánt, lehet hogy ő épp azért vett ilyet, hogy így könnyebb legyen elengedned a mamádat. Vagy valami ilyesmi. Majd azért írd le mi lett belőle :)

2017. máj. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!