Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelni szeretnék egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni szeretnék egy pasival, megmondjam neki így kerek perec?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,nem erre lakik,nagyon vonzódok hozzá,viszont messze lakik,ritkàn talàlkoznànk..
2016. szept. 4. 16:12
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Bejössz neki amúgy, vagy adott már valami jelzést feléd?

Mert csak úgy a semmiből ezt így feldobni azért egy kicsit erős, kicsit ribis, nem gondolod?

2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen az lenne,de tudom,hogy vonzodik hozzam :)))
2016. szept. 4. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudtam, hogy a méltóság hiánycikk :D
2016. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen: dugunk? kérdéssel odamenni az ijesztő ha lány teszi.De ha odamész és megmondod hogy meg akarsz vele ismerkedni mert tetszik az imponáló a fiúknak.
2016. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így kerek perec nem mondanám meg. Volt ilyen kapcsolatom, de az csak alakult magától aztán amikor benne voltunk akkor megbeszéltük, hogy más nem lehet.
2016. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elő kell hozni a sex témát és lassan rátérni a lényegre.Nekem is volt ilyenben részem,de érdekes nálam mindig a nők hozták elő a témát pedig nem vagyok szégyenlős!
2016. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz direkt. Csak húzd annyira, hogy ő lépjen. Hozd elő ezeket a sikamlós témákat. De az, hogy akkor akar valamit azt ő lépje meg. ő dug meg téged nem te őt. ez ilyen :D
2016. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!