Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan szerelmes, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szerelmes, érzelmes levél amit megbantatok? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Szerelmes, csalódott hangvételű, haragos stb tehát olyan amit egbántatok, hogy elküldtétek
2017. máj. 25. 22:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*megbántatok
2017. máj. 25. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Azokat megbántam, amiket olyan nőknek küldtem, akik sz@rba se vettek.De azt nem bántam meg, amit az utolsónak küldtem.Mert Ő lett a feleségem.
2017. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AchromaticSmarties ***** válasza:
Egyszer írtam csak "szerelmes" levelet, de nem volt lehetőségem elküldeni. Nem tudom, hogy megbántam-e, hogy megírtam, egyébként.
2017. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbánni? Nem igazán. Kissé megkésett első szerelem/fellángolás, irodalmi érdeklődéssel, meg közösségi médiával kombinálva, érdekes dolgokat tud szülni. Ma már biztos nem küldenék senkinek álnéven szerelmes költeményeket, de ez is olyasmi, amin át kellett essek, hogy megtanuljam :D
2017. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis túlzással az össze szerelmeslevelet megbántam, amit írtam. Ihattam volna a haverokkal is ahelyett, hogy olyan szemetekre pazarlom a drága időt.
2017. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!