Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szerelmes levélnek? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Többszörn is probáltam elmondani neked,hogy mit érzek,de féltem a kudarctól azonban most rávettem magam ,hogy elmondjam neked szerelmes vagyok beléd.

Szeretnék veled lenni minden percben.

A szőke hajad hófehér orcád nagyon megtetszet,de kedvességed barátaságosságod érintette meg a szívemet.Minden reggel arra vártam,hogy betoppnajak a terembe és mélyen belenézzek győnőrű szemedbe.Nem zavar ha nem így érzel ,de ha csak barátok lennék annak is nagyon örülnék.

Te vagy az életem!

(lány neve)



2015. febr. 4. 15:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Szépnek szép, csak nehogy nagyot koppanj.
2015. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%
Ha azt akarod, hogy megijedjen/kinevess/hányjon, akkor mindenképpen.
2015. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nem. Kezdd azzal, hogy szerelmet nem levélen keresztül fogsz vallani.
2015. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Na milyen?
2015. febr. 4. 15:15
 5/37 anonim ***** válasza:

Annyira nem hosszu:)

Amugy ez h "Nem zavar ha nem így érzel ,de ha csak barátok lennék annak is nagyon örülnék." kicsit furan mutat, de a tobbi jo :)

2015. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
2es undoitó vagy.és ismerem őt és ő nem tenne ilyet
2015. febr. 4. 15:16
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem frászt kap, de ez nem a legrosszabb eset, mert ha kattant a csaj akkor pluszban minden hülyeséget ki fog találni és irtózni fog tőled.
2015. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Nem!

A félelem beismerése rossz taktika.

Amikor azt mondják a lányok, hogy fontos az őszinteség, akkor nem azt mondják, hogy ki kell terítsd a lapjaidat.

Arra is figyelj, hogy ha ilyen törékeny lélek vagy, és netán elutasít, akkor nehezen fogod feldolgozni a tudatot, hogy ezeket írtad neki.

Ne vallj szerelmet, hanem hívd el randizni.

A kezét ráérsz akkor megkérni, ha már biztosan jók vagytok együtt.

Rendben?

2015. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
7es én ismerem és ő nem ilyen.nem tenne ilyet az biztos
2015. febr. 4. 15:18
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

"ismerem őt és ő nem tenne ilyet"


És sokan gondolták ezt....

2015. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!