Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz barátnő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés
néha úgy érzem nem vagyok jó barátnő, a párom és én 12 órában dolgozunk én nekem van hogy kevesebb az óra számom,de neki mindig átlagosan 12-13 óra amit dolgozik, Én mikor haza érek kitakarítok elindítok egy adag mosást elmegyek boltba, haza érek megetettem van hogy még főzőm is hogy másnapra legyen mit enni , utána megcsinálom másnapra a reggelit és az ebédet amit dolgozni viszünk ő ekkor már fürdik, mire én megfürdök ő vagy alszik vagy a konyhában ül még, ha alszik betakarom megpuszilom, ha a konyhában ül érdeklődőm,hogy milyen napja volt és jót szoktunk beszélgetni. Reggelente kávét főzök neki úgy keltem, a munkában szünetben beszélek vele hogy minden rendben van e és még van e enni valója és inni valója és mikor haza érünk minden kezdődik elölről. Egyik nap össze kaptunk egy kicsit és azt vágta a fejemhez hogy én nem foglalkozom eleget vele, később átbeszéltük és azt mondta,hogy ő nem törődik eleget velem és nem akart megbántani megbocsátottam neki,mert tudom,hogy nagyon nehéz ez így neki heti 6 napban de azóta is bennem van amit a fejemhez vágott.
2017. máj. 26. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2017. máj. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, szuper barátnő vagy :)
2017. máj. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján 0 intimitás van köztetek. Igazam van?

Intimitás alatt nem csak a szexet értem,hanem összebújást,közös tevékenységeket,kimozdulást, stb.


Megértem én, hogy 12 óra nagyon hosszú és fárasztó, de....

Amennyiben az állításaim igazak, mindketten "rosszak" vagytok. Kevés törődéssel egy kapcsolat nem kapcsolat, hanem olyan, mintha lakótársak lennétek.

2017. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eakos1 ***** válasza:

Igen az intimitás hiányzik. Néha odabújhatnál és a fülébe súghatnád, hogy szeretnéd drágám, hogy lecumizzalak, vagy szeretném ha most gögtön kinyalnál - mindjárt érezné a törődést.

A napi mókuskerékbe belefásúl az ember kell egy kis lazítás is.

2017. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!