Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért a facebookom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért a facebookom alapjan ítélnek meg? Emiatt nincs barátnőm se, és barátokat sem tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok társasági ember, nincs fent kėpem masokkal, csak pár profilképem. Szülinapomra is csak egy két ember szokott irni a falamra. Úgy vettem észre hogy az emberek nem szivesen barátkoznak velem, gondolom én hogy a profilom miatt, ahol nem talalnak semmit rólam, és látják hogy nincsenek barátaim se. Most hogy elkezdenek végre barátkozni,, nem jön össze semmi. Az emberek elkerülnek, nem vesznek komolyan. Főleg a lányok. Csak úgy juthatok ki ebből az ördögi körböl ha megszüntetem a profilomat? Járt már valaki így? Hasonló tapasztalat?

2017. máj. 26. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért nincsenek barátaid mert nem előnyös a facebook profilod. Azért nem előnyös a facebook profilod, mert nincsenek barátaid. (Félreértés ne essék, attól hogy vannak barátaid, még lehet nem előnyös profilja valakinek ;-)
2017. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem egyáltalán nincs fenn képem, születésnapomon senki nem ír a falamra, nem lájkolok semmit, nem posztolok, mégis vannak barátaim, sőt egy lány is, aki azért nyúz hogy járjak vele (de nem fogok :3)

Nincs ok-okozati összefüggés a Facebook profil, és az profil mögött álló ember társasági élete közt.

2017. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem sincs képem már borító se a kérdés hogy milyen partnert keresel tény hogy egy lány se ír rám de remélem aki rámír majd az elég bolond lesz ahhoz hogy elfogadjon amilyen vagyok profilkép nélkül:)
2017. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én női néven vagyok fent FB-n, hogy a sok hülye ne találjon meg:D Van rajta 3 ismim ebből 2 közeli barát a többiek meg bekaphatják. Nem tudom mi ez a nagy zavargás az FB körül, egy sima üzenet küldő. Csináld azt amit én, és akkor a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad.
2017. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van pár barátom, valódi barátságok. Nem mondom, hogy mindig megyek ide-oda, de sosem tettem fel nyaralásos, túrázós, kirándulós képeket, mert minek? Rémes, ha valakit ez alapján ítélnek meg.
2017. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha élőben bejössz, akkor engem pont nem érdekel, milyen a facebook-profilod. Múltkor egy iszonyat jó pasival randizgattam, de nem épp fotogén és facen csak pár gagyi képe volt fent. De ez számomra pont még érdekesebbé tette, mert ad egyfajta titokzatosságot, ha az ember nem oszt meg mindent facen. Amúgy sem szeretem, ha egy pasi folyton fotózkodik és nincshasznosabb dolga, mint posztolgatni. Én is ritkán szoktam, bár nekem így is van átlag 150 lájk a képeimen :D
2017. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os a pasik most biztos rad irtak. Jo neked:))
2017. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

A Facebookon 120 ismerősöm van. Egyszer volt kb 400, de kitöröltem a legtöbbet.

A profilképemet 2015 januárjában frissítettem.

A legutolsó feltöltött képem 2015 nyaráról van.

Szülinapi köszöntéseket nem számolva a legutolsó üzenőfali frissítésem 2014 nyarán volt.


2016-ban 11 lánnyal szexeltem a valóságban. Neked mi bajod van kérdező?


A legnagyobb baj szerintem az, hogy te ismeretségi körön, társaságon, baráti-munkahelyi-iskolai kapcsolatokon keresztül akarsz ismerkedni.

Én leginkább az interneten (tinder és netes társkeresők) és a valóságban idegen lányokat ismeretlenül megszólítva ismerkedek. És az ilyen módon megismert embereket sokkal kevésbé érdekli a hülye facebook profilod.

23/F

2017. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nem így van.

A profilod, vagy a FB-s tevékenységed önmagában - hacsak nem szerepel rajta/benne valami komolyabb extremitás - még nem akadálya semminek. Szóval fölöslegesen is törölnéd.


A probléma ott rejlik, hogy a zárkózott emberekről - ha hiszed, ha nem - messziről érződik, hogy "egyedül akarnak maradni".


Először is lazíts, és próbáld meg CSAK élvezni bármilyen társaságot. Ha jól csinálod (értsd: nem erőszakolsz semmit), akkor előbb-utóbb adódik valami.

2017. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs facebookom, ilyenkor mi van?
2017. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!