Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha egy itteni valaki, akivel beszélgettek, kiderítené hogy hol dolgoztok, majd elmenne a munkahelyetekre és megnézné hogy melyik lehetsz te?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 23:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%

"Mit szólnátok, ha...?"


"De ez nem derülne ki, sose tudnátok meg"


Akkor mi a fszt szólnék hozzá, ha nem is tudnék róla??

2017. máj. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

#21-é a pont.


Egyébként jó eséllyel kiszúrnám, hacsak nem távcsővel kukkolna - nincs igazából hova rejtőznie - aztán khmm... érdeklődnék egy kicsit...

2017. máj. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én biztos nem futnék össze senkivel akivel itt beszélgetek, mivel szinte mind messze lakik tőlem és kizárt, hogy bármelyik ennyit utazna értem.
2017. máj. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
1-2 lány usernél ennek örülnék. 😊
2017. máj. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

Legtöbb munkahelyre nem lehet csak úgy bemenni nézelődni,mint az àllatkertbe.Minimum közölnöd kell,minek mentél és kit keresel.Arra meg nem sok az esély hogy egyből szembe jön veled akit keresel.

Jàrtàl te màr munkahelyen??

Gondolom le akarod nyomozni valóban ott dolgozik-e?

Undoritó dolog ez.Kiderülne hogy ott jàrtàl és ha van esze utàna végleg elkerülne!

2017. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező egy jehova tanuja, kisnyugdíjas 58-67 közötti hölgy lesz aki bekopogtat barátnői társaságában az Őrtorony magazinnal. Senkinek nem tűnik fel, hogy egy kíváncsi gyakorissal van dolgunk. Nagyon profi.
2017. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A jehovás válaszon jót nevettem. :D

Amúgy qrva gáznak gondolnám ezt az egészet. Jól írta előttem valak: egy melóhelyre csak úgy nem mész be nézelődni. Esetleg ha valami kültéri munka.

2017. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem hogy adhat ki bárki is annyi infót magáról egy kvázi tökidegennek látatlanban, hogy kiderüljenek róla ennyire személyes adatok, de ha megteszi, megérdemli a sorsát, akkor is, ha ez nyilván beteges. Ahogy bevédted az illetőt egy kommentedben egyértelművé vált, hogy te magad tennéd ezt, ne légy ennyire matrica, nem olyan jó buli, ha mindenféle jöttment tapad az emberre, mint pulira a bogáncs. Leselkedni nem szép dolog,nem mondták a szüleid? Lássuk be, épkézláb ember olyat nem tesz, bár ha már tervezi, akkor eleve nem az ugye. Harmadrészt velem ilyen nem fordulhatna elő, a már említett információhiány miatt, de ha valami delíriumban mégis kiadnék ilyeneket, még a külső kapun sem jutna át, ha valahogy bekommandózna pedig a belső portaszolgálat a beléptetőrendszerrel állná útját, a saját anyám sem jutna be hozzám, pedig nem fegyvert fejlesztek stikában, viszonylag hétköznapi munkaköröm van. Egyszer volt sürgős eset, akkor is a külső sorompós kapu elé kellett nekem kimennem, hogy odaadjak valamit. Ha pedig a nagy romantikus csetelésben közölte, hogy Karakószörcsögön árulja a fagyit a szökőkútnál, akkor menjél és lesd meg, isten neki fakereszt.
2017. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az itteni válaszolók döntő többsége ufó. Minek akarná az ember látni? A ritka kivételek, akik a földön járnak, azokat nem kell megfigyelni:) Azok, simán leülnek egy kaffé mellé beszélgetni.
2017. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én ezért nem adok valós megyét, valós nevet, valós foglalkozást ha megkérdezik ;)
2017. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!