Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkavarodtam, de attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkavarodtam, de attól még ennyi volt, ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom minek írok ki kérdést, csak rendezgetem a gondolataimat, kicsit megkavarodtam.

Járok egy egyetemen egy szakra, és ugyanoda, csak másik szakra járt egy srác, közös ismerősök kötöttek minket össze, és kötnek a mai napig. Már rég befejezte a mesterszakot is másik egyetemen. Szóval így ismertem meg.

Volt hogy "próbálkozott" nálam, randira hívott vagy hasonló, igazából időközzel 2X is szeretett volna ismerkedni. Elutasítottam, mert baráti érzéseim voltak csak felé.

Aztán azért, mégiscsak kedveltem meg minden, azt hiszem, idővel "megfogott" volna. Már akkor jobban nyitottam felé, ő is érezte.

De aztán lett barátnője. Szóval ez a dolog köztünk visszavett és meg is szűnt, kb. augusztusban beszéltünk utoljára, mikor boldog szülinapot kívántam neki és röviden irkáltunk.

De ma ültük egy közös barátunk szülinapját, és újra láttam, illetve először láttam a barátnőjét. És nem mondom, kicsit megkavarodtam... Mindig is jó barátok voltunk vele, és ma rádöbbentem, kicsit hiányzik, már mint barát is. Végig nagyon aranyos volt velem, viccelődött, kedveskedett, mint szokott. És hiányzik... De más is, mert most úgy férfiként is igazán tetszett, magas, izmos, helyes.

Nem mutattam de szomorkodtam magamban, mi lett volna, ha. Ha előbb kezdek el nyitni felé, vagy ha mikor elkezdek nyitni felé, jobban nyitottam volna már hamarabb. Vagy ha csak egy kicsit később ismerkednek meg, nem tudom, hol találkoztak. Vagy ha több közös program lett volna akkoriban. Bármelyik is van, akkor talán minden máshogy alakul.

Tuti most megint vissza fogunk süllyedni ebbe a nem beszélős állapotba. Hiányzik, és most már férfiként is vonzó számomra. Olyan aranyos volt a barátnőjével, ahogy viselkedett vele. Már másfél éve együtt vannak.

Amúgy a barátnője mindenkit nagy vidáman köszöntött meg beszélgetett, szóval a többiek már látták korábban is meg ismerik, láttam rajtuk hogy kedvelik.


2017. máj. 27. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve együtt vannak,és pont.
2017. máj. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a magányodon kellene dolgoznod mert már belezavarodsz olyanba is aki korábban nem érdekelt mint férfi és valószínűleg most sem érdekel csak beleképzeled magad a boldogságukba.
2017. máj. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, lett volna lehetőséged, de akkor nem éltél vele. Most már késő.

Ez tipikus esete annak, hogy az kell, ami/aki nem elérhető.

Ezt a fiút felejtsd el, őrizd meg az emlékeidben, és keress mást. Fogsz talâlni.

2017. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Az életben ritkán adódik esély az ismétlésre, és Te már egyszer elutasítottad ezt a srácot.

Nem tudom miért értékelődött föl benned az aki egyszer már elkergettél, szerintem azért ,mert egy picit irigy vagy a boldogságukra és éppen nincs senkid. Ha lenne, akkor nem foglalkoznál velük, nem ilyen butaságokon törnéd a fejed.

Ahogy mondani szokták az a hajó már elment,majd jön a következő!!!

2017. máj. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszer, kétszer utasította el. ;)

30/f

2017. máj. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment. Tipikusan olyan nő vagy aki nem tudja mit akar. Ezen jobb ha változtatsz, neked lesz könyebb. Valamint felesleges "ha" val kezdődő elméleteket gyártani. Fogadd el, akkor te döntöttél, viseld a következményeit mint egy felnőtt ember.
2017. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!