Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bírom elviselni a párom családját?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, hogy ebbe a kategóriába írtam.

A lényeg az, hogy 4 éve vagyunk együtt a párommal. Mindig is jól kijöttem a családjával, sőt, szerettem is őket. Az utóbbi 1-2 évben viszont kezdtem rájönni arra, hogy ezek nem normálisak. Sajna, még nem élünk együtt, ezért hol nálunk vagyunk, hol náluk. Sosem vagyunk ezért kettesben, de még a maradék kis időnket elveszik azzal, hogy őket kell cipelnünk minden hová( nincs se jogsi, se kocsi nekik). Belebeszélnek az életünkbe, azt akarják. hogy költözzünk oda hozzájuk és újítsuk fel a házukat meg ilyenek... Ráadásul én anyóssal egy helyen dolgozom és 40 cm-re vagyunk egymástól egész nap. Ha éppen szexelünk, nem zavarja őket, bejönnek a szobába. Elhasználja anyós a cuccaimat (sampon, tusfürdő, dezodor, parfüm) engedély nélkül. Én sosem nyúltam az ó dolgaihoz mert inkább megvettem magamnak. A sógornő meg annak a férje az meg a hab a tortán. Áskálódnak a keresetünkben, kikutatják a férre tett pénzünket, egyből kérdezik mennyi pénzt kerestünk a hónapban. Belepofáznak mindenbe.... Ha jön hozzájuk egy csomagom, amin az én nevem van, akkor sógornő önkényesen kinyitja. Amikor pl: nálunk vagyunk akkor meg kibeszélnek minket. De ha pénz kell nekik akkor jók vagyunk... már nagyon nehezen viselem el őket...


U.I.: Akivel hasonló helyzet van ossza meg nyugodtam



2017. máj. 27. 10:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

Én 24/N

Ő 27/F

2017. máj. 27. 10:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, ezért is mondjuk, hogy nem egészséges így élni, az anyósék nyakán. Mi ugyan csak 2 évig éltünk így, hogy egyszer itt-máskor ott, de főleg én mentem, de szerencsére mi 1-2 hónap múlva inkább elmegyünk vad idegenekkel egy albérletbe, mert még az is jobb, mint anyósékkal
2017. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hoshigaki Suga válasza:
Párod mit szól ehhez? Őt ez nem zavarja?
2017. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi, az egy dolog, hogy a cuccaidból használnak, ilyen szempontból nem voltam irigy és nem is érdekelt, de hogy a megkeresett pénzem után kutassanak, beleszoljanak mire költsem, vagy a postáim között matatsanak az már a pofátlanság csucsa. Mindenképp törekedjetek saját kuckó kialakítására, ez így nem állapot. Barátnőm anyja sem teljesen komplett ahogy viselkedik a saját lányával semmibe veszi, holott egy végtelenségig szorgalmas és imádni való lány, probálok megadni neki minden törödést és szeretetet amit nem kap meg a saját családjától. És nálunk is benyitottak ráadásul 2-szer is egyszer a huga máskor az anyja, nem tudtuk hol takarni magunkat, nem túl sűrün csináljuk takaró alatt. Az én esetem eltörpül a tiéd mellett nem irigyellek 26/f
2017. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha sakatokra állnátok és meg mondanátok a tutit de a párod se normális hogy ezt hagyja. Na meg az h be mennek mikor épp szexeltek ez gáz
2017. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sarkatokra
2017. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt meg nem is ecsetelem hogy mi az h ki nyitják a postádat csomahodat meg kutatnak a pénzetek után
2017. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kirántottam az apósékat a kakiból. Vettem egy házat amiben lakhatnak életük végéig és lehet pénzük a házukból. Ráadásul közel vannak, jobban tudunk segíteni. Ebből az lett, hogy baxtak dolgozni, de kunyerálták a pénzt, menjünk segíteni minél gyakrabban (heti 3x akár) és még osztották emellett az észt, hogy nekünk (elsősorban a páromnak) mit hogyan kéne, nem épp emberi hangnemben. Így mondtam nekik, hogy eddig x,y,z lett megtéve értük, cserébe meg ez megy, húzzanak a francba vissza ahonnan jöttek. Páromnak mondtam, hogy befejeztem velük, ő, ha akar tartja velük a kapcsolatot, vagy amit akar, de én egy levegőt nem szívok velük többet. Ő is hagyta őket eztán a francba. Igaz azóta szétmentünk, mert a hoszútávú elképzeléseink különböztek, de barátok maradtunk. Igazából happy end, de jobban örültem volna, ha együtt maradunk. Mindenesetre így is jól alakult.

30/f

2017. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oldjátok meg, hogy legyen egy külön albitok, ennyi.
2017. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy albérletbe nem szeretnék menni. Saját családi házat szeretnénk. Csak én most fejeztem be a tanulmányaimat, nincs elegendő munkaviszonyom még, párom meg nem itthon dolgozik...a mai világban meg már rengeteg pénz kell, hogy az ember házhoz jusson, de így hitelt sem kapnánk még egyenlőre.

páromat is zavarja, mert már nem egyszer bőgtem a családja végett..kiosztja őket, akkor meg mi vagyunk a b@lf.szok, hogy megbántottuk a sógornőt vagy mást...

2017. máj. 27. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!