Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bírom elviselni a párom családját?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, hogy ebbe a kategóriába írtam.

A lényeg az, hogy 4 éve vagyunk együtt a párommal. Mindig is jól kijöttem a családjával, sőt, szerettem is őket. Az utóbbi 1-2 évben viszont kezdtem rájönni arra, hogy ezek nem normálisak. Sajna, még nem élünk együtt, ezért hol nálunk vagyunk, hol náluk. Sosem vagyunk ezért kettesben, de még a maradék kis időnket elveszik azzal, hogy őket kell cipelnünk minden hová( nincs se jogsi, se kocsi nekik). Belebeszélnek az életünkbe, azt akarják. hogy költözzünk oda hozzájuk és újítsuk fel a házukat meg ilyenek... Ráadásul én anyóssal egy helyen dolgozom és 40 cm-re vagyunk egymástól egész nap. Ha éppen szexelünk, nem zavarja őket, bejönnek a szobába. Elhasználja anyós a cuccaimat (sampon, tusfürdő, dezodor, parfüm) engedély nélkül. Én sosem nyúltam az ó dolgaihoz mert inkább megvettem magamnak. A sógornő meg annak a férje az meg a hab a tortán. Áskálódnak a keresetünkben, kikutatják a férre tett pénzünket, egyből kérdezik mennyi pénzt kerestünk a hónapban. Belepofáznak mindenbe.... Ha jön hozzájuk egy csomagom, amin az én nevem van, akkor sógornő önkényesen kinyitja. Amikor pl: nálunk vagyunk akkor meg kibeszélnek minket. De ha pénz kell nekik akkor jók vagyunk... már nagyon nehezen viselem el őket...


U.I.: Akivel hasonló helyzet van ossza meg nyugodtam



2017. máj. 27. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindenki házat szeretne, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek lesz is, vagy hogy élete végéig addig a mamahotelbe lakhat. Mi is házra gyüjtünk, de attól még költözünk, mert ha ott laksz az anyóssal, akkor ha a fejd tetejére állsz, akkor sem szólhatsz bele, hogy mit csináljon és mit ne
2017. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!