Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszu lesz de ezt nincs kivel megbeszelnem sajnos....

Azert irtam felnott parkapcsolatokhoz, mert az illeto akirol szo van 40/F en pedig 20/L.

Az lenne a szitu, h van egy lakotarsam annak van egy baratja , aki mar az en baratom is 4 eve ismerem nagyon jo volt a viszonyunk. Sosem vonzottam az idosebb pasikhoz. Soha sem gondoltam volna, h barmi lehet koztunk, de ez egyszercsak megvaltozott. Ha jol emlekszem kb fel eve "ő kezdte". Sokat aludtunk egyutt meg hulyeskedtunk de nem hittem volna h kikezdene velem. Szoval ez a dolog fel eve megy. Sokszor alszunk egyutt, osszebujva. Masszírozzuk egymast. Mindennap sms ezunk. O is keres engem , en is ot. Tobbsegebe inkabb en , mert nekem tobbet van ra ugy mond szuksegem. Nagyon rendes velem, meghallgat, minden apro dologra odafigyel amit mondok es megjegyzi. Elvisz fagyizni , a szuleimhez is mostanaba gyakrabban jar velem. Amikor itt alszik mindig tortenik koztunk valami, de eddig egy vagy ket szajra puszi volt , es eddig egyszer volt majdnem a konkret dolog de nem fejezte be..... kerdeztem en mar tole h mi a szandeka velem de sosem adott ra valaszt. Pedig mondtam h ez mar egy valami fele viszony es ilyenkor csak kuncog vagyis olyan mintha zavarba jonne. Eljutunk mindig odaig h "kezzel segitunk egymasnak "es amikor jo lenne abba hagyja es azt mondja aludjunk.... tegnap este ugyan ez volt es akkor mar ideges lettem es mondtam h nem hiszem el h nem tudja eldonteni h mit akar es h tobbet nem beszelunk egymassal, es at jottem egy masik szobaba. (Talan fontos lehet h elvaltak a felesegevel akkor megismertem meg) Ugy nagyjabol leirtam a dolgokat , lett volna meg mit de remelem ez eleg lesz ahhoz h a kivualloaknak fel alljon egy kep ezzel kapcsolatban. Nagyon nagyon szepen koszonom elore is!!!



2017. máj. 27. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lépett még túl teljesen az előző kapcsolatán?
2017. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat az biztos, h nagyon szerette a feleseget. Mindig mondta,h a 18 ev alatt mindig huseges volt hozza. De mar 4 eve egy szot sem beszelnek, nem is talalkoznak. Azota mondjuk nem is volt senkie.
2017. máj. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!