Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ez a fiú mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ez a fiú mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Ezen a heten megismerkedtem egy fiuval, bejeloltem Fb-on, o meg ramirt. Tok jol elbeszelgettunk, de semmi komolyra nem szamitottam. Beszeltunk 2 napig folyamatosan, aztan talalkoztunk. Szimpatikus volt, aranyos is. Ugy ereztem ez kolcsonos, megdicserte a kinezetemet es meg mondott par kedves szot. Masnap irtam meg neki valamit, amire valaszolt is es a valaszabol egyertelmuen az jott le, hogy maskor is akar talalkozni. Erre valaszoltam, hogy reszemrol rendben, de utana mar semmit sem reagalt. Gondoltam elfoglalt, nem akartam zavarni es nyomulosnak se tunni, ezert hagytam aznap, annak ellenere hogy vegig fent volt messengeren. Masnap kerdeztem tole hogy akkor most engem is ignoralt-e, ugyanis mondta hogy sok emberrel ezt szokta csinalni. Erre a kerdesre nem adott egyertelmu valaszt, ugyhogy hagytam is. Ra par orara mondtam neki, hogy nyugodtan mondja meg ha nem tetszettem neki/nem voltam szimpatikus mert akkor nem szeretnem zavarni. (Foleg hogy 1-1 valasz kozott eltelt 1 nap, vagy tobb ora, amikor azelott felpercenkent visszairt es mindig elerheto a telefonjan). Azt mondta semmi ilyesmirol nincs szo, csak kicsit elfoglalt.0 En ezt tudomasul is vettem, turelmesen vartam, megigerte hogy valami miatt felhiv, vartam ra masfel orat itthon (miatta nem indultam el dolgomra), irtam is neki hogy nem kell felhivni, csak irja meg hogy reszerol rendben van-e a dolog (ami miatt fel akart hivni). Termesztesen nem irt vissza se, pedig olvasta is amit irtam. Felhivtam, nem vette fel. Na ekkor megelegeltem a dolgot es mondtam neki, hogy ne szorakozzon velem, miatta vartam otthon masfel orat, legalabb irta volna meg hogy mi a helyzet. Letoroltem a Fb ismeroseim kozul, aztan tobb ora elteltevel megirta hogy bocsanat, zuros napja volt. Mondtam hogy oke, de legalabb a telefont felvehette volna. Erre megigerte, hogy majd masnap beszelunk, irni fog. Termeszetesen nem tette, lehet azert mert eszrevette hogy kitoroltem es megsertodott. En se irtam neki, mert nem erzem ugy, hogy ezek utan nekem kene kezdemenyezni. Ami meg fontos, hogy elejtett egy mondatot amiben egyertelmuen kijelentette, hogy attol fugg hogy ignoral-e, hogy mit akarok tole. En szivesen folytattam volna vele az ismerkedest, nem ereztettem vele azt, hogy foloslegesen ir, de nem is voltam tolakodo egyaltalan. Ezert nem ertem, hogy akkor miert ilyen? Ha tudta hogy szeretnem folytatni a beszelgetest, akkor miert ignoralt? Vagy csak szexet akart, es arra celzott hogy a szextol fugg, hogy tovabbra is folytatjuk-e a beszelgetest? Mert ez igy eleg furcsa, kicsit csalodott is vagyok, ezert szeretnem toletek megkerdezni hogy ti ezt hogy ertenetek. Mar arra is gondoltam hogy esetleg nem tetszettem neki, csak nem meri megmondani, de akkor meg nem ertem hogy miert bokolt, es masnap miert irta meg mindig hogy szemelyesen is beszelhetunk. Na mindegy, aki ezt tudja ertelmezni az kerem irjon valamit, nagyon megkoszonnem!
2017. ápr. 15. 13:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
19/L es 23/F
2017. ápr. 15. 13:53
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy b.rom, aki szórakozik veled, ne foglalkozz vele, már így is több időt pazaroltál rá, mint amennyit megérdemel.
2017. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd a fenébe! Nem érdekled.
2017. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ, igazad lehet. Hagyom is.
2017. ápr. 15. 14:46
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 szerintem sem..:)
2017. ápr. 15. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom, hogy ennyi gerinc nincs benne, hogy megmondja, mit akar vagy mit nem akar. Épp ezért annyit sem érdemel, hogy gondolj rá vagy foglalkozz vele.
2017. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig az a véleményem hogy a facebook egy akadály a boldogabb élet előtt.
2017. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze ettől még simán lehet gyökér... :D
2017. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Tapasztalatom szerint, ahol felmerul ismerkedes elejen a dolog, hogy vajon erdeklem vagy sem akkor abbol sok jo nem szokott kisulni.. Hagyd a francba! Sztem van meg par lany akit szedit es azert ilyen zuros a napja.Alapvetoen bejott neki, hogy tetszik Neked, es noveled az egojat, de nem gondolta komolyan..
2017. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de én ismerkedési szakaszban sem tudok órákat pötyögni. Élő találka 1-2-3 naponta. Lehet, hogy tényleg hosszabb napja volt. Nem érünk folyton rá, vannak könnyebb és nehezebb napok is.
2017. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!