Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbukkanó alkalmi partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkanó alkalmi partner kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk, randiztam párszor egy sráccal, akivel elképesztő kémia volt közöttünk. Szégyen vagy nem, tinderes ismertség, de rengeteget beszélgettünk, mielőtt találkoztunk, nagyon jó benyomást tett. Az első randinkon elmentünk ebédelni, minden teljesen átlagos volt, jó beszélgetés, de mikor búcsúztunk el, lekapott. Ott bekattant valami mindkettőnknek, sietnem kellett haza, mert borzasztóan beindultam tőle. A következő alkalommal már nála találkoztunk. Azt hittem ennyi lesz, hogy néha összejárunk, de aztán elmentünk utána sétálni, kávézni, kiállításra. Miután kezdtünk a következő hetekben mélyebbre menni a beszélgetésekbe, kezdett felhúzni egy falat maga köré, utána picit összevesztünk és mindenki ment a dolgára.

Pár nappal a fent említett sráccal való első randi után randiztam a jelenlegi barátommal is. Szellemileg megvolt az összhang vele is, de nem volt olyan szikra. Miután összevesztem az első sráccal, rohantam hozzá és szerintem életem egyik legjobb döntését hoztam meg. Vele is egy laza, alkalmi kapcsolatnak indult, de rájöttünk, hogy szerelmesek vagyunk és idén költözünk össze.

A probléma: Az első srác újra felbukkant, a barátom pedig hamarabb költözik a városba, ahova együtt megyünk, én csak augusztusban tudok utána menni. Csak rámírt, de muszáj volt magamhoz nyúlnom.

Mit csináljak?

Csak azért gondolok rá, mert nem ismerem annyira jól?

19L (1. 23F, 2. 22F)



2017. máj. 27. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Én ne tegyek rád esetleg mélyen egy benyomást ? -.-

30/f

2017. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
Lol, nem bírsz magaddal, értjük ám.
2017. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a párod akkor nem foglalkozná evvel a másikkal.

Minek költöztök össze ha Te ennyire össze vagy zavarodva?

Döntsd el kit,és mit akarsz.Ugy cselekedj,s ha a párod válaaztod szüntess meg mindent a csávóval.


Amugy valószinüleg az vonz benne,hogy anno nem volt semmi,illetve hogy most is tiltott emberke ugymond.

2017. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te mint nő, mire tartod magad?

17 évesen alkalmi kalandokba mész bele, majd randizol mással is, akivel szintén alkalmi kapcsolatot akarsz (az most lényegtelen,hogy több lett belőle).

Tudod, milyen mélyen vagy most? Nagyon. Neked nem való a párkapcsolat, meg sem érdemled.

2017. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
budos rib,nc
2017. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kívánok erőt ahhoz, hogy összeszedd magad és jó döntést hozz. Máskülönben sajnos nagyon megszívhatod majd, ha visszaüt az élet.
2017. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A barátom a kősziklám, nem hagynám el.

A másik srác csak undok módon beoson a fejembe néha.


És igen, belementem alkalmi szexbe 17 évesen, mert igényem volt rá, de nem akartam belelovalni magam olyasmibe, hogy szerelem, mikor egyértelműen nem volt meg az, ami egy jó, stabil kapcsolathoz kell. És attól, hogy egy emberrel randizgatok és semmi nincs köztünk, miért ne randizgathanék közben mással is? Van elég önbecsülésem.

2017. máj. 28. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
#9: Van önbecsülésed? Nincs. De az a fontos,hogy te legalább elhiszed.
2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Interferencia ***** válasza:
Kőszikla, de egyből magadhoz nyúlsz, mert rádír? Nem érzed ezt ellentmondásosnak?
2017. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!