Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek, hogy viselkednétek vele? Illetve szerintetek mi munkálkodik benne, kizárólag túl sok kanosság, vagy érzelmek is?

Figyelt kérdés

Akiről szó van az egy nálam néhány évvel idősebb krapek, akivel megismerkedtünk, nagyon sokat beszéltünk, kétszer elmentünk randizni, aztán "visszaléptem". Ennek ellenére békésen váltunk el, és pár havonta beszéltünk barátilag. Ez a dolog már cirka 2 éve tart. Nekem van párom, ő egyedülálló azóta is. A lényeg, hogy gyakran vannak olyan megjegyzései hogy "vadító", "meseszép", "irigylem a barátod", stb. Sőt egyszer kibökte mennyire hiányzik neki a szex, meg hogy lehet hogy jobb lenne ha szűz lenne, mert így tudja hogy pontosan mi az a jó dolog amit annyi ideje nélkülöz. Amúgy fogalmam sincs hogy mikor szexelt utoljára, vagy azzal a lánnyal akivel 3 évet járt mielőtt mi randiztunk volna, vagy utánam lehetett valami futó dolog.

A kommentjei bár nyilván hízelgőek, de azért nagyon zavaróak. Barátnőm meg a barátom szerint nem kéne beszélnünk soha, kezdek erre hajlani. Ti hogy kezelnétek?

Illetve szerintetek csak kanosság dolgozik benne, vagy több? Amikor annak idején randiztunk, akkor nagyon elcsavartam a fejét, ez egyértelmű volt sajnos, azért sajnos, mert nem viszonoztam végül. Azt hittem a mai napig szerelmes, de nemrég néhány itteni emberke azt mondta csak kanos, és lehet így is van.


2017. máj. 27. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De rég hallottam/olvastam már a "krapek" szót. Felüdülés volt már a sok "pasi" meg "srác" után:)
2017. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Mondd csak, te nem lennél kiéhezve, ha két éve nem szexeltél volna?

Komolyan nem tudom néha felfogni a nők logijáját. Szóval két féle férfi létezik csak? A kanos terminátor és az aszexiális, prűd nyálgép..

2017. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm meg a barátom szerint nem kéne beszélnünk soha, kezdek erre hajlani" - jól mondják, így kezelném.

Az egy dolog, hogy kanos és megdugna, egy nőre 100 ilyen pasi jut, szebbre mégtöbb. A probléma az, hogy téged ez, és a feltételezett érzelmei igencsak foglalkoztatnak, nem mellesleg pedig az ilyen jellegű megnyilvánulásaival telibesz.rja, hogy kapcsolatban élsz, amit a barátod nem tudom, meddig fog tolerálni.

Szóval jah, le kell építeni és kész.

27/N

2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki és kedvel. Ennyi amit tudhatsz ennyiből. Meg azt, hogy két év eltelt. Ami azt is jelenti, hogy benne is szelídült akármi is volt ott. Ha szerelmes lenne szerintem inkább kerülne és minimalizálná az érintkezési pontokat.
2017. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg nem ismeritek a férfiakat.

Egyetlen férfi sem vesződne két évig egy olyan nővel akit kizárólag csak meg akar dugni, de ezen kívül érzelmileg teljesen semleges vele szemben.

2017. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éve találkoztatok 2x. Szóval érzelmei nem igazán lehetnek. Kanos viszont lehet.

Barátnőddel egyetértek. Feltehetően soha nem fogtok találkozni, gyakorlatilag semmi nem volt közöttetek. Ha ilyen jellegű témákat erőltet, akkor ne beszélj vele többet. Nem a te feladatod megoldani az ő szexuális életet.

2017. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaguár, értem, amit mondasz, viszont pár havonta egy kis duma, meg néhány (kizárólag a külsejét/testét dícsérő) facebook-komment sztem még nem a "vesződés" kategória.
2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaguar-Warrior: miért az egész férfi nem nevében akarsz beszélni? Jobb lenne egyes számban.


Nekem pl vannak nő barátaim. Akikkel találkozok, beszélünk és kedveljük egymást. És valószínűleg soha semmi nem lesz köztünk már. Ez nem jeleni azt, hogy nem jut eszembe soha, hogy milyen lenne ha leszopna, de valószínűtlen, hogy arra kanyarodna a dolog.

2017. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nem ismeritek a férfiakat.

Egyetlen férfi sem vesződne két évig egy olyan nővel akit kizárólag csak meg akar dugni, de ezen kívül érzelmileg teljesen semleges vele szemben."


Hülyeség!


Több olyan haverom van, aki kb csak úgy tekint a nőkre, hogy megdugni kellenek neki.


Van egész kis listája mindegyiknek, 1-2 havonta mindig körbepingetik őket, hogy mi újság, aztán mindig van olyan csaj, aki éppen most szakított, és egy kis vigasztalásra vágyik, vagy már annyira kiüresedett a kapcsolat, hogy félrelépne.


Semmi érzelem nincs benne, csak ezek a csajok valamennyire már be vannak fűzve, van amelyik éveken át nem adta magát, aztán egyszer pont a megfelelő pillanatban hívta fel, és meglett.

2017. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Lehetséges. Ahogy az is, hogy tiszteletben akarja tartani, hogy együtt vagy valakivel és nem buldózer módjára nyomulni.

A szexuális célzások pedig nagyrészt flörtök egy férfi részéről. Ilyen félig igaz, félig hízelgés, hogy mennyire vagy vevő a dologra.

Én pl. nem látom a kérdésből kifolyólag annyira teljesen egyértelműen, hogy miért elképzelhetetlen, hogy többet akar szexen kívül. Simán akarhat. Meg azt is jó lenne elfogadni, hogy a férfiak első gondolata a szex, ha egy számára vonzó nővel beszél. Valaki nyíltabban kimutatja, valaki nem.

2017. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!