Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben viselkednétek így?

Figyelt kérdés

Először is: Egy lányról lesz szó, akinek szeretném megfejteni a viselkedését, testbeszédét. Egy suliba járunk, van vele néhány közös ismerősöm, de mivel félénk vagyok és kicsit zárkózottnak, félénknek tűnik, ezért még nem beszéltem vele.


A helyzet a következő: Azt veszem észre rajta, hogy amikor mellette ülök, akkor többször is utánozza a testbeszédemet. Ha hátradőlök karba tett kézzel,akkor ő is hátradől karba tett kézzel, hogyha behúzom keresztben a lábaimat a székem alá, akkor ő is ezt teszi. Hogyha elkezdek firkálni, akkor ő is elkezd firkálni. Viszont mintha nem merne rám nézni, amikor felé nézek, akkor ő a másik irányba néz, az arckifejezéséből nem jött le semmi, de ez most azt jelentené, hogy: Tudomást sem akar venni rólam? Vagy esetleg zavarban van? Igazából nem akarok ebbe semmi komolyat belelátni, mert tisztában vagyok vele, hogy lehet, hogy semmi sincsen ezek mögött tudatosan, de hogyha esetleg ez azért lenne, mert egy kicsit is szimpatikus vagyok neki, bejövök neki, akkor annak nagyon örülnék. Ha valamit megtanultam az évek során, akkor az az, hogy amíg nem tudom biztosra, hogy egy lányt legalább annyira érdeklem, mint ő engem, addig nem kezdek el komolyabban közeledni, mert értelmen. Ezért szeretnék tudni olvasni a jelekből, szóval leírtam mindent, ami eszembe jutott és remélem, hogy tudtok mondani egy-két hasznos megjegyzést. Konkrét választ nem várok senkitől, mert nagyon is jól tudom, hogy nem ismertem sem engem, sem őt, ahhoz hogy meglehessen mondani mindent, ami érdekel engem. Persze értékelem, hogyha valaki megpróbál konkrét választ adni. :) 20/F


2016. dec. 6. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

" többször is utánozza a testbeszédemet. Ha hátradőlök karba tett kézzel,akkor ő is hátradől karba tett kézzel, hogyha behúzom keresztben a lábaimat a székem alá, akkor ő is ezt teszi. Hogyha elkezdek firkálni, akkor ő is elkezd firkálni."


Hát nem akarlak elkeseríteni, ez egyszerű pszichológia.

2016. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A testbeszéd átvétele önmagában nem sokat jelent. Ha az ember nem figyel oda, akkor automatikusan ezt teszi, egyszerűen így vagyunk szociálisan kódolva.


Másfelől értem én, hogy tartasz a túlságos kitárulkozástól, amíg nem látsz biztos jeleket, de nem lenne egyszerűbb simán csak beszélgetni a lánnyal? Nem kell rögtön a kezét megkérni, de mégis... valami ennél a jelenleginél személyesebb?

2016. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be Facebookon es irj neki. Nekem is tetszik egy fiu es bármit megadnek erte hogy elkezdjen közeledni, mert en felenkebb típus vagyok. Interneten meg mindenki bátrabb kicsit :)
2016. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajrá, en drukkolok! :) (utolsó voltam)
2016. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!