Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkednétek, ha ezek után még rátok írna?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még év elején kezdtünk beszélgetni facebookon, rögtön megtaláltuk a közös hangot, órákig képesek voltunk beszélgetni, aztán egyszer csak eltűnt. Úgy nyár körül egyszer ráírtam, de semmi, be se lépett egyszer sem. Bevallom, nagyon hiányzott, nem értettem, hogy most mi ez az egész, már elkönyveltem, hogy többet ne is hallok róla, próbáltam kiverni őt a fejemből. És mikor már úgy éreztem, hogy túl vagyok rajta, egyszer csak belépett. Kb. egy év után. És rám írt, de úgy, mintha mi sem történt volna, mintha csak tegnap hagytuk volna abba a beszélgetést. Direkt nem hoztam föl, ezt az eltünését, azt vártam, mikor mondja ő, De nem, ugyan úgy viselkedik, mint azelőtt. És furcsa érzések kavarognak bennem, egy részem örül is neki, másik meg gyanakodik, hogy most mért is írt rám, mit akar? És mondta, hogy érzi, hogy más vagyok, mint voltam, és én is érzem, hogy már nem bízom benne annyira, mint azelőtt.

Szóval szerintetek kerek perec kérdezzem meg, hogy mért kellett se szó, se beszéd eltűnnie? Vagy majd ha akarja ő elmondja? Ti egyáltalán még szóba állnátok vele, haragudnátok rá?

L/27


2015. dec. 4. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló cipőben vagyok,mint te.
2015. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudta kifizetni a UPC számlát és lekorlátozták a netet. Végre anyagilag rendbe szedte magát, és ismét van mobilnetje. Ezt biztos, hogy nem fogja elmesélni :)
2015. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:
95%
Én rákérdeznék. Addig úgyse lesz ugyanolyan.
2015. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Haragudni nem haragudnek, hisz csak egy internetes felidegen, aki nem tartozik elszamolassal.


Viszont komolyan biztos nem vennem ezutan (bar igazabol eddig sem tettem volna, nem igazan ertelek oszinten szolva, talalkoztal vele egyaltalan?) ill. biztos rakerdeznek, miert tunt el. Nem szamonkeresbol, kivancsisagbol.

2015. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Haragudni én sem haragszom rá, mert ahogy mondtad, elszámolással nem tartozik, egyszerűen csak nem tudom hova tenni. Honnan tudjam, hogy holnap nem tűnik-e el megint egy évre? Vagy neki ez természetes?

Hát, szerintem a számlákkal nem volt gond, ahogy kivettem, nem kell a pénz miatt aggódnia.

2015. dec. 4. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, siman eltunhet megint. Epp ezert nem elnem bele magam a dologba.. ha amugy jo beszelgetopartner, es epp nincs jobb dolgod, akkor dumalnek vele, de ennyi. Semmi tobb. Internetes ismeros. Az elozo alkalommal sem kellett volna tobbet belelatni a dologba, egy ilyen utan pedig plane nem.


#4

2015. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Voltam már én is hasonló cipőben. Sokat beszéltünk, még talákoztunk is, aztán hirtelen eltűnt. Fél év után megint írt, ezt letudtam annyival, hogy megkérdeztem "te még élsz? " utána megint beszélgettünk. Bár az alatt az idő alatt, míg sokat beszéltünk, eljutott, hogy ő egyszerűen ilyen, nem is vettem kézpénznek, hogy hosszú távon az életem része lesz.

Nem lehet, hogy hirtelen talált valakit, azért szakította meg veled a kapcsolatot? Majd mikor az tönkre ment, és újra egyedül lett, eszébe jutott, hogy te is ott vagy és ezért keresett?

2015. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert lett jobb csaja közben téged pedig parkoló pályára tett. Csaj dobta, most beizzít téged.

Én egy nővel vagyok ugyanígy, nagyon megvolt a közös hang, de megszakadt a kapcsolat , én tuti nem beszélnék vele ha jelentkezne is, hamár ennyit nem tudott benyögni hogy mivan, hónapos beszélgetések után...

De te tudod, a te életed te döntesz.

De egyben biztos lehetsz, ha ő így veszi ezt hogy egy év után semmi életjel aztán csak rád ír mintha mi sem történt volna, akkor a való életben is ilyen fickó lehet, aki úgy gondolja nem tartozik elszámolással senkinek.

Ha én beszélgetek, ismerkedek egy lánnyal akkor megtisztelem annyival hogy öszinte vagyok hozzá. Még ha egy pár napról is van szó jelzem hogy nem leszek fent mert elutazom vagy bármi, de hogy egy év után minden magyarázat nélkül folytatja ott ahol abbahagytátok, az az én szememben pofátlanság, semmibe vesz téged szerintem.

2015. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen már ideje lenne felnőtt nőként viselkedni. Ha akarsz valamit tudni, kérdezz rá nyíltan.


"Valószínűleg mert lett jobb csaja közben téged pedig parkoló pályára tett. Csaj dobta, most beizzít téged."


Szerintem is.

2015. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát, elgondolkodtató, amit írtok, de az lesz, még ma rákérdezek. Végülis a második kérdése, a mi újság után az volt, hogy a pasikkal hogy állok?
2015. dec. 4. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!