Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pár egyik tagjának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár egyik tagjának a fizetése jóval több, mint a másiké, okoz gondot kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. a nő ápoló, a férfi programozó, ennek megfelelő fizetésekkel.
2017. máj. 28. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kizárólag a két emberen múlik. Még akkor is, ha a felállás fordított és a nönek van sokkal több pénze.


Ha kellöen értelmes emberek, akkor nem centizgetik, ki mennyit keres.

2017. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok kapcsolatban okoz, főleg ha a jobban kereső fél érezteti ezt vagy ha a rosszabbul kereső fél mindent a másiktól vár el.
2017. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha a rosszul kereso fel anyagilag fuggo viszonyba kerul a masiktol az hosszutavon mindenkepp rossz.
2017. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem embertől függ.


Mondjuk én nem akarok gyereket, így közösködni sem, de nem lenne pénzem Indonéziában nyaralni, azt meg nem akarom, hogy vigyenek, mint egy csivavát.

2017. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudják megfelelően kezelni, akkor igen.
2017. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátom is és én is olyan munkakörben vagyunk, hogy teljesítmény alapú a bérezés, így kb. havonta a változik, éppen ki keres jobban.

Ha épp neki megy felfelé, akkor ő segít ki (ha kell), ha nekem, akkor én őt. Ilyen egyszerű.

2017. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ferjem mernok en elado vagyok es nem okoz gondot.Kozosen veszunk szinte mindent kiveve egymasnak ajandekot. Nem szorjuk a penzt felesleges dolgokra,de belefer hobby,szorakozas stb.Nalunk 10 eve mukodik es nem csinalunk ugyet abbol ki mennyit keres es kolthet.
2017. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én jobban kerestem, mint a barátom (aki egyetemista volt és nem dolgozott).

Inkább az okozott bajt, hogy alig (értsd szinte semmi) volt rá időm munka után.

Amúgy szerintem féltékeny volt rám a munkám miatt: mindig gonoszkodott, ha megtudta, hogy valami nem sült el úgy a munkahelyemen, mint kellett volna. Szerintem egy gonosz személyiség volt.

2019. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!