Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha te csaj lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha te csaj lennél hogyan használnád ki? Milyen nő lennél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármire.

Öltözködés, stílus, élet stb. párválasztás, szexualitás.


Hogyan használnád ki azt, hogy nő vagy?


2017. máj. 28. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ez egy érdekes kérdés nagyon, mert fordított helyzetben pl én férfi nem lennék :D Egyszerűen nem tudok olyan dolgot mondani, ami miatt jobb lehetne férfinek lenni.
2017. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
#11: Persze, hogy nem lennél, hiszen te is tudod, hogy jóval több erőfeszítést kellene tenned, hogy egyáltalán pu**iközelbe kerülhess. Ha pedig olyan szerencsétlen genetikát örököltél volna, hogy nem éred el a 175 centit és nem vagy helyes, akkor pedig alig lenne esélyed a társkeresés terén.
2017. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg ugyanúgy normális kapcsolatot keresnék, mint most. Annyi, hogy találnék párt viszonylag gyorsan, nem lenne ez a végtelen szívás, mint jelenleg.
2017. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Szerintem a szépség kimondottan lehet karrier területén hátrány is. Egy diákmunkahelyemen, ismertem egy brutál szép nőt, aki nem sokkal az érezésem után ment szanatóriumba, mert idegösszeomlást kapott.

Már ez a sokadik munkahelye volt, mindenhol zaklatták a férfi kollégák súlyosabb esetben, a főnökei éltek vissza a hatalmukkal. És amikor legutóbb is csak egy két lábon járó nemi szervnek nézték feladta az idegrendszere a szolgálatot.


Ahogy Marilin Moonroe is a fejére kenhette, hogy "jó nő", mégis gyógyszerfüggő volt, alkesz, depressziós és végül ezek vezetek a korai halálhoz.


Ha az ember szép nő az nem csak úgy megy, hogy te válogatsz, hanem boldog boldogtalan köztulajdonnak tekinti a tested.


OFF vége.

2017. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Szép nő szeretnék lenni, plusz 145-ös IQ, 5 diploma, külföldi egyetemen szerzett doktori, nyelvvizsga vagy érettségi 6 nyelvből, szépre gyúrt test, másfélmilliós nettó fizu. Ha férfiként mindez ment, akkor nőként is menne.
2017. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Utcsó, látszik férfi vagy.

145-ös iq a debileknek van, nekem 195 van az nyerő. A Mensa klubba járok nevetni. mit nekem 1 doktori és 5 diploma, 5 külföldi egyetemen szerzett doktori ebből 2 és 3 párhuzamban, anyanyelvi szint 15 nyelvből a kisujjamban található, a nyelvizsgákkal segget törlök, kitűnő érettségi lapjaiból spanglit tekerek, minden évbe leteszek hobbiból pár emeltet. Néha eljárok fittnesversenyeket nyerni ha uncsizok. Egy napi fizumból van kibélelve a párna amire támasztom a felbecsülhetetlen értékű fejemet. Na erre varrjál gombot .! HE!!

2017. máj. 28. 23:34
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező valami gond van? :)


* Tényleg, az 5.0-ás érettségi elit gimiben. Az is van. :) Gondolom csajként is lenne. :)

2017. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
ja gond az van
2017. máj. 29. 00:06
 19/26 anonim ***** válasza:

#14: egy szép nő, ha visszafogottan öltözködik és viselkedik, akkor semmi hátránya nem lesz. Monroe eleve a szepsegebol akart csak megélni, a visszafogott viselkedést hírből sem hallotta , szinten nem jó példa.

De kozhelyekben nagyon erős vagy, és abban, hogy azt írd, amit hallani akarnak. Saját gondolatod van?

2017. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Noblesse Oblige ***** válasza:

"Saját gondolatod van?"

Szerintem igazából senkinek sincs. Szóval engem ez lényegében se nem zavar, se nem frusztrál.

2017. máj. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!