Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyiket választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyiket választanátok: szexi, formás, vékony alkat, átlagos arccal (nem csúnya, inkább a széphez áll közelebb), vagy nagyon szép arc, kövér, aránytalan, narancsbőrös alakkal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

vicces, hogy egyetlen kis "szépséghiba" ami nem is biztos hogy hiba, mert lehet csak te látod csúnyának az orrod (pl egyik barátnőmnek ilyen kicsit sasorra van, de az egész család olyan, mint vmi indiánlányok, pocahontasok mind, gyönyörűek, és ő is ezen pörög), meg egyből azt hiszed, hogy ez szörnyű és meghatározó xD


én pont a másik vagyok inkább, átlagon felüli arcom van, szépségpöttyöm is mint monroenak, 90 centis hajam, viszont alkatra meg hízékony vagyok és még csak nem is a melles-segges fajtából sajnos. nem vagyok annyira bálna, 73 kiló kb, de azért egy 10 kiló mínusszal sokkal több pasinak bejönnék, épp ezt próbálom elérni.

ez van, mindenkinek jut valamilyen genetika. legalább az arcom szép, egy csúnya arcon nem lehet változtatni.


és a teltebb lányokra gerjedők is ált. a segges-melles, vékony derekú lányokat szeretik. :) én nem vagyok az a fajta, akinek jól áll a plusz.

2017. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 igazad van, felesleges ezen pörögnöm, ha egyszer ennyi pasinak bejövök, meg felvállanak haverjaik előtt is, mesélnek rólam büszkén(és most tényleg jó pasikról beszélek, akiknek mind a tíz ujjukra jut nő), szóval gondolom túlreagálom. Meg van azért jópár nagyorrú barátnőm, akik ennek ellenére is szépek, jó alakjuk is van és így is kb minden pasinak bejönnek. De azért, ha lesz rá lehetőségem, lehet megműttetem :D Köszi a válaszokat.
2017. máj. 29. 16:02
 13/18 anonim ***** válasza:
1.
2017. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy nagy orrtól még nem lesz ronda arcod. Szerintem az is számít, hogy milyen formában nagy. Az enyém is elég nagy sajnos, de úgy mint a négereké, szóval széles. Ez szerintem rondább, mintha kampós lenne. :D
2017. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Leírom a gondolataim, és bocs ha kemény leszek :). Szóval általános ökölszabályként: egy kövér (de csinos) nőt jó megkuffantani, egy rondát meg nem, kevés férfinek lenne gusztusa egy ocsmány arcú nőhöz, akármekkora bombázó alkat. (bár én a vékony női testet nem tartom vonzónak, csak ha minimum 2 nagy didi van hozzá :D). Persze a személyiségen múlik az egész kapcsolat sikere vagy kudarca. Kitartás,biztos találsz majd valakit, aki szeret. ;P
2017. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet írta már valaki nem olvastam végig a válaszokat , de úgy érzem tudok lendíteni a dilemmádon.


Minden csajnak van olyan testrésze, amivel nem elégedett, ez így van rendjén. a baj ott kezdődik, hogy 90% nem tanul meg megbarátkozni vele. így takargatja azt, vagy egyszerűen viselkedésében , önbizalmában csorbítja /jelen esetben az orr, amit ugye nem tudsz eltakarni.. hacsak nem burkával. no de félre a tréfát. Ahogy a feleségemnek is vannak ilyen jellegű dilemmái ami meghatározza a ruhavásárlások kimenetelét..

Szóval mindig azt mondom neki is, hogy mindíg úgy öltözzön, hogy a dögös részeket emelje ki. mert nincs sexisebb nő, mint aki tisztában van a testi adottságaival és azzal megtanult vidáman élni. ha dögös alkatod van és ezt párosítod egy önbizalommal mosolygós átlagos arccal akiben a kétely szikrája sincs meg a kinézetével kapcsolatban, akkor hidd el olyan pasit fogsz találni, aki az évek múlva jelentkező narancsbőröd ellenére is a rabod lesz egy életre :)

2017. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#15 "Kitartás, biztos találsz valakit, aki szeret." Írtam, hogy sok pasinak bejövök, gyakorlatilag bármilyet megkaphatok, most is zsinórban 7 írogat, pedig vissza se írok mindnek. Kapcsolataim is voltak már, úgyhogy ezzel nincs probléma, csak saját magammal is el kéne hitetnem, hogy felnagyítom a dolgot...
2017. máj. 30. 19:21
 18/18 anonim válasza:

Így a válaszokat olvasgatva nem értem, mi van errefelé, mert itt meg pont hogy a kövér, aránytalan, narancsbőrös ÉS átlagos arcú lányok a legkelendőbbek xDD

Egyébként meg elárulom, hogy vékony lányoknak is lehet narancsbőre. Én pl. 48 kg. vagyok, szóval nem hinném, hogy kövérnek számítok, mégis van, mert egészségügyi okokból nem sportolhatok.

2017. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!