Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny mindenki arra, hogy új kapcsolatom van?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, és mindenki mondja, hogy vigyázzak vele. A családom, a barátaim még az exe is irogatott (hogy idegbeteg, nem normális,stb gondolom féltékenységből). Miért baj, hogy boldog vagyok? Tényleg ennyire rosszindulatúak az emberek?
2017. máj. 29. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak aggódnak miattad, hogy ne hozz elhamarkodott döntéseket, ne ugorj fejest egy olyan párkapcsolatba olyan emberrel, akit még nem ismersz teljesen.


Az ex más. Ő meg féltékeny.

2017. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne bárki is féltékeny?

Valószínűleg nem ok nélkül mondják.

2017. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki feltekenysegbol es irigysegbol mind ilyeneket. Feltekenyek az idegbeteg baratodra. Ok is ilyet akarnak. Az egesz csaladod.

Apad is.

2017. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel te is meg fogod tudni, hogy miért mondták ezeket.

Vagy alaptalan lesz és akkor neked lesz igazad vagy pedig hamarosan itt fogsz sírni az idegbeteg, nemnormális expasid miatt.

2017. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire mindenki védeni akar ettől a sráctól, érdemes lenne átgondolni, hogy miért. Kétlem, hogy mindenkiben a rosszindulat és féltékenység munkálkodna. Most lehet, hogy nagyon klassznak tűnik ez a srác, de gondold át, mennyi alapja van a környezeted véleményének. Én rohadtul megjártam, hogy nem hallgattam senkire, mikor ilyen helyzetben voltam, konkrétan szembementem szinte az összes barátom véleményének. Hát nem érte meg :D

Hidd el, jót akarnak neked.

2017. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki idegbeteg, agresszív barmot szeretne, most én is féltékeny és irigy lettem :D


Majd rájössz, kislány, de ha igazuk van, akkor ne gyere vissza sírni.

2017. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit mondtál,vidékiek? Szócal szerinted a világon két földrész van,Budapest és vidék? Számtalan megye,város és falu van Budapesten kívül,de ha te már átléped Budapest határait,nem lehetsz máshol csak vidéken,mi?! Jó hogy nem azt mondod, Pangea. Igen,tudid mit? Nevezz úgy,hogy Pangeai. Az legalább faxán hangzik és nem lenézően 😤
2017. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mire alapozzák az óva intésüket? Erről nem írtál... önmagában ez így rengeteg kérdést vet fel...
2017. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, ha 1-2 ember mondaná, akkor elhinném, hogy irigyek.

Így azonban, hogy egyöntetűen mindenki azt állítja, hogy idegbeteg, lehet benne valami.

Persze, ismerd meg a gyereket, de ha ennyien óva intenek, akkor vigyázni sem árt.


21/L

2017. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd egy év múlva írj ki új kérdést, hogy a pasid összevert és folyton ellenőriz, mit csinálj.
2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!