Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kapott ilyen privátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kapott ilyen privátot a kategóriában a kommentjére?

Figyelt kérdés

"Szia,


az RTL egyik külsős munkatársa vagyok és azért kereslek, mert hamarosan indul nálunk az RTL-en egy új, beszélgetős talkshow.

Jelenleg az adásunkhoz keresünk vendégeket, résztvevőket és úgy gondolom, hogy beleillenél a május 31-ei adásunk témájába. A műsorban továbbá arra is van lehetőség, hogy segítsünk megoldani problémákat, helyzeteket amik az életedben adódnak.

Amennyiben érdekel téged a tévés szereplés, egyeztessünk telefonon,és elmondok neked minden információt.


Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv,

Esz...."


Ez valami új maunika só?

Vagy valaki unatkozik, és csak spamol ilyen hülyeségeket az oldalon?


2017. máj. 29. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a modoknak a nevet, meg tiltsd le!
2017. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Különösebben nem zavar, csak érdekelne hogy fikció, vagy tényleg az RTL itt akar potenciális műsor alanyokat keresni :D
2017. máj. 29. 22:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A tévések nem így keresnek szereplőket,ezt biztosan állítom..nem is ilyen stílusban,meg nem is ilyen platformon.. szerintem is jelentsd a modoknak,ne csak a vicces kérdéseket töröljék..
2017. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnézném mikor innen egy két idiótát berángatnak xD szerintem vicces lenne és legalább látnánk ki elől kell menekülni ha az utcán szembe jön :D
2017. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az igaz, hogy újból indul a Mónika show, csak Mónika nélkül :D Nádai Anikó fogja vezetni. könnyen elkepzelhetonek tartom, hogy az új kibeszelo musorba innen probalnak felszedni embereket :D keresik a szaftos problémás topikokat, hátha at alany
2017. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hátha az alany beviszi a problémáit a műsorba is :D *bocsi, lemaradt a vége
2017. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lesz maunika, csak Nádai vezeti majd. Cikkeztek, hogy maunika szerint Anikó nem alkalmas erre a megeröltető szerepre.


Csoporttársamat facebookon keresték fel, hogy éjjel nappal budapestbe pont beleillene a képei alapján és blabla, szóval én elhiszem, amit írt neked

2017. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mellplasztika kapcsán kaptam egy hasonlót :p
2017. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

tuti, hogy az. Mármint a Mónika show, csak új köntösben.

Régen, amikor még az eredetivel ment, akkor a Keleti- Pályaudvarról vadászták le az embereket.

2017. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!